comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar, Fernandes, Oğuzhan, Burak Yılmaz, Demba Ba ve Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a transferinde son dakika! (Fikret Orman'dan açıklama)

13 Haziran 2018, Çarşamba 20:07
Aboubakar, Fernandes, Oğuzhan, Burak Yılmaz, Demba Ba ve Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a transferinde son dakika! (Fikret Orman'dan açıklama)

Beşiktaş'ta transfer haberleriyle ilgili Başkan Fikret Orman açıklamalarda bulundu. Aboubakar, Manuel Fernandes, Demba Ba, Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyakup hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta son dakika transfer haberlerini merak edenler için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ta merak edilen son dakika transfer haberleri hakkında açıklamada bulundu. Oğuzhan Beşiktaş'ta kalacak mı? Beşiktaş, Oğuzhan ile sözleşme imzaladı mı? Aboubakar Beşiktaş'a dönüyor mu? Beşiktaş Demba Ba'yı neden transfer edemedi? Manuel Fernandes Beşiktaş'a geri gelecek mi? Beşiktaş Başkanı Fikret Orman merak edilen transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş Aboubakar'ı transfer edecek mi?


Fikret Orman yaptığı açıklamada, "Aboubakar için bizim bildiğimiz gerçekler var. O gerçekler biz bildiğimiz sürece olma ihtimali zor. Geçen sezon da bu gerçekler vardı. Biz bunları kamuoyuyla paylaşmayınca eleştiriler geliyor. Bırakın da işimizi yapalım." ifadelerini kullandı. 


Manuel Fernandes'in Beşiktaş'a transfer haberleri


Fikret Orman, Manuel Fernandes'in transferiyle ilgili olarak, "Oturmuş bir kadromuz var. Gidecekler olabililr, gelecekler olabilir. 2-3 bölgeye yoğunlaştık. Fernandes Beşiktaş'a gelmek istiyor. Ben esasında oradaki süreçte Fernandes'e gidişinden dolayı kırgınım. Gidiş şekli iyi değildi. Ancak netice itibariyle hissi davranacağım şeyler değil. Mali koşullarına bakmak ve Şenol hocanın fikrini almak lazım. Eğer bir oyuncu yaptığı hatayı da anlıyorsa, ikinci bir şans verilmesi gerekir. Quaresma'da bunu yaptık ve çok da önemli işler yaptı." dedi. 


"OĞUZHAN İLE YENİ SÖZLEŞME İMZALADIK"

Oğuzhan ile yeni sözleşme imzaladıklarını söyleyen Fikret Orman, "Sözleşmeyi imzaladık. Ben de imzaladık. Yakında KAP'a bildiririz" dedi. 

"DEMBA BA'YA 3-4 KATI TEKLİF GELDİ"

Demba Ba'ya kontrat önerdik ama Çin'den çok yüksek fiyatta öneri geldi. Demba Ba bizim onayımızla Göztepe'ye gitti. Göztepe bunu biliyordu zaten. Tamer Tuna orada diye gitti. 
 

Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transferi


Fikret Orman, Burak Yılmaz'ın durumuyla alakalı, "Burak Yılmaz şu anda Trabzonspor'un oyuncusu. Bildiğim kadarıyla Trabzonspor bir bonservis bedeli ödeyerek aldı Burak'ı. Çok iyi bir kontratı var. Bu onların şartları. Burak Yılmaz'la alakalı olarak öyle bir duruma gelmedik. Ben Burak'ı şu şekilde değerlendirdim: Beşiktaş'lı olduğunu hiçbir zaman inkar etmeyen, anne ve babasını çok sevdiğim bir insan. O yapıda değerlendirdim. Beşiktaşlı olanlara sahip çıkmak... " dedi. 

Fikret Orman son olarak Deniz Türüç ve Emre Akbaba transferiyle ilgilenmediklerini, ciddi bonservis bedelleri istendiğini söyledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!