comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Aboubakar Beşiktaş'a gidiyor mu gitmiyor mu?" Direkt soru

31 Ağustos 2019, Cumartesi 19:31

Porto Teknik Direktörü Sergi Conceiaço, Aboubakar'ın transferi hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminin bitmesine kısa süre kala Beşiktaş'ın gündemindeki Aboubakar için Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiaço'dan açıklama geldi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Aboubakar'ın Beşiktaş'a transferi


Beşiktaş yönetimi Aboubakar'ı kadrosuna katmak oyuncunun sakatlığıyla ilgili durumdan emin olmak isterken, son olarak Ahmet Ürkmezgil şartların uygun olması halinde düşünüyoruz ifadelerini kullanmıştı. 

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiaço ise Aboubakar'la ilgili "Beşiktaş'a gidiyor mu gitmiyor mu?" şeklindeki soruya, "Direkt sordunuz. Bu hoşuma gitti. Böyle direkt soruları severim ama durumunu bilmiyorum. Transfer döneminin bitimine kadar her şey olabilir." yanıtını verdi. 
BEŞİKTAŞ'TAN ABOUBAKAR AÇIKLAMASI

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ürkmezgil, "Grubumuz iyi bir grup. Mevsim şartları açısından düşündüğümüz zaman sıkıntılı bir durum yok gibi görünüyor. İyi sonuç alacağımızı düşünüyoruz. Elneny bu akşam geliyor. Transferde nokta atışları olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olmalarını diliyoruz. Transfer süreci başkanımız ve Ali Naibi tarafından titizlikle yürütülüyor. Ben de transferleri son anda öğreniyorum. Burak'ın sakatlığından sonra Avrupa Ligi'ni de düşünerek forvet transferi düşüncesi var. Bizim de böyle bir düşüncemiz var. Ama transfer konusunu gizlilik ve titizlik içerisinde yürütülüyor. Aboubakar uygun durumdaysa olabilir. Eski oyuncumuz, maddi açıdan uygunsa olabilir. " dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!