comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar Beşiktaş için geliyor!

14 Ocak 2023, Cumartesi 22:26
Aboubakar Beşiktaş için geliyor!

Al Nassr'da Al Shabab ile oynanan maçta yedek kulübesinde olan Aboubakar, süre almadı. Al Nassr taraftarları bu karardan dolayı teknik direktör Rudi Garcia'ya tepki gösterdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Al Nassr, Suudi Arabistan Ligi'nde Al Shabab ile golsüz berabere kaldı. 
Al Nassr'da maça yedek başlayan Aboubakar, süre almadı. 
Al Nassr taraftarları maçın ardından sosyal medyada teknik direktör Rudi Garcia'ya tepki gösterdi. Al Nassr taraftarları, "Aboubakar'ı kadroya aldığın halde neden oynatmıyorsun? Çok yanlış hamleler yaptın Rudi Garcia. Resmen beraberliğe razı oldun." şeklinde tepki gösterdi. 

Öte yandan Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Aboubakar için Emre Kocadağ, Kamerunlu golcü için "Gündemimizde" açıklamasını yaptı. 

Öte yandan Al Nassr'da Aboubakar ile ilgili son durumu Suudi Arabistan basınında Arriyadih gazetesi şu şekilde özetledi: "Al Nassr'da Konan'ın sakatlığı nedeniyle birkaç maç forma giyemeyecek olmasından ötürü Aboubakar, Al Shabab maçının kadrosuna alındı. Çünkü Cristiano Ronaldo bu maçta da yoktu. Bir yabancı futbolcu ayrılınca Konan tekrar takım listesine geri dönecek." Ayrılacak olan bu futbolcunun Aboubakar olması bekleniyor. 

SON DAKİKA!

Yarın sözleşmesini feshetmek için kulübü ile son kez görüşecek olan Aboubakar, feshin gerçekleşmesinin ardından pazartesi İstanbul'a gelerek Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak. (NTV Spor)

AL NASSR TEKNİK DİREKTÖRÜ RUDY GARCİA'DAN AÇIKLAMA
Al Nassr Teknik Direktörü Rudy Garcia, Abobuakar'ın sakatlıktan döndüğünü ve bu yüzden riske etmediğini söyledi. Sosyal medyadaki Al Nassr taraftarları ise bu açıklamaya tepki göstererek "Riske etmeyeceğin bir oyuncuyu neden maç kadrosuna aldın? Oynatmamanın başka bir sebebi olabilir mi? Aboubakar bize şampiyonluk yolunda ihtiyacımız olan bir oyuncu. Ancak bugün resmen sen beraberliğe razı oldun." şeklinde paylaşımlarda bulundu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!