comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abel Ferreira'dan oyuncularına: 'Beşiktaş'a dikkat edin!'

23 Ağustos 2020, Pazar 21:26
Abel Ferreira'dan oyuncularına: 'Beşiktaş'a dikkat edin!'

Temsilcimiz Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda PAOK ile oynayacağı maç öncesinde Yunan ekibinin teknik direktörü Abel Ferreira, oyuncularıyla bir konuşma yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - PAOK Teknik Direktörü Abel Ferreira, temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacakları maç öncesi futbolcularıyla bir görüşme yaptı ve uyarılarda bulundu. 

Beşiktaş'ın çok güçlü ve Avrupa kupalarında tecrübeli bir takım olduğunu söyleyen Abel Ferreira, "Beşiktaş, Avrupa kupalarına alışık bir takım. Bu sene ayrılan oyuncuları oldu ama takviyeler de yaptılar. Karşımızda güçlü bir takım var ve dikkat etmemiz gerekiyor." dedi. 
Abel Fereira oyuncularıyla yaptığı toplantıda ise, "Hepiniz maçın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Size güveniyorum. Kendi sahamızda oynuyoruz. Seyircimiz yok ama burası bizim evimiz. Kazanmak tamamiyle bize ve ortaya koyacağımız enerjiye, oyuna bağlı." ifadelerini kullandı. 
 

PAOK - Beşiktaş maçı hangi kanalda? PAOK - Beşiktaş şifresiz mi?


PAOK - Beşiktaş maçının şifreli olarak yayınlanacağı haberlerinin ardından taraftarlar sosyal medyada maçın şifresiz yayınlanması için paylaşımarda bulunmuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu bu noktada devreye girerek PAOK - Beşiktaş maçının şifresiz yayınlanması için girişimde bulundu. Sosyal medyadan açıklama yapan Kasaopoğlu, "Sevgili sporseverler, sesinizi duyduk, mesajlarınız yerine ulaştı. Temsilcimiz Beşiktaş'ın 25 Ağustos'ta PAOK ile oynayacağı karşılaşma Kanal D'de yayınlanacak. Temsilcimiz Beşiktaş'aa yürekten başarılar diliyorum." dedi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!