comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abel Ferreira: "Beşiktaş çok büyük takım"

24 Ağustos 2020, Pazartesi 17:51
Abel Ferreira:

PAOK Teknik Direktörü Abel Ferreira, Beşiktaş maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş ile PAOK arasında oynanacak mücadele öncesinde PAOK Teknik Direktörü Abel Ferreira, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ ÇOK BÜYÜK TAKIM"
Beşiktaş çok büyük bir takım. Teknik direktör değişikliği yapmadılar, bu da onların aynı sistemde oynayacakları anlamına geliyor. Yarın bizi zor bir maç bekliyor, oyunun her anında, her pozisyonunda maçı ne kadar istediğimizi belli etmemiz lazım. Yarınki maça hem mental, hem fiziksel anlamda çok iyi hazırlandık. Maçta taktiksel disiplinimize sadık kalarak ve en önemlisi sabırla belirlediğimiz oyun planına göre oynamamız gerekiyor.
Şampiyonlar Ligi'nden gelecek paraya da kulüp olarak gerçekten ihtiyacımız var. Bunun için bütün takım ve teknik ekip yarınki maça final gözüyle bakıyoruz. Dolayısıyla takım halinde kalitemizi ve isteğimizi de sahaya yansıtabilirsek tek maçın verdiği avantajla tur atlayacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Abel Fereira, Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilim hakkında gelen soruya, ""Bu konuda söyleyebileceğim tek şey, yarınki maçın öneminin farkındayız. Giydiğimiz formanın değerinin farkındayız, kulüp ve Yunan futbolu için çok önemli bir maç olduğunu biliyoruz. Rakibimize saygı göstererek ve futbolun içinde kalarak verebileceğimiz en iyi cevabı sahada vereceğiz." yanıtını verdiler. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!