comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı'dan sistem hakkında: 'Memnun olduğum yerler'

23 Ağustos 2019, Cuma 22:59
Abdullah Avcı'dan sistem hakkında: 'Memnun olduğum yerler'

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Göztepe maçının ardından takımın performansı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 2. haftasında sahasında Göztepe'yi 3-0 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 3-0 Göztepe Abdullah Avcı'nın maç sonu açıklamaları


"GOLLER DOĞRU ZAMANDA GELDİ"

Fiziksel olarak eksik kaldığınızda topa daha fazla sahip olmak ve sıcak temasa girmemek önemliydi. Goller doğru zamanda geldi. Oyunu gollerden sonra daha dominant oynayabilirdik. 3. bölgede özellikle çabuk dönüşler ve belki de sonucun verdiği rahatlık. 
"ZEMİNİMİZ SAĞLIKLI DEĞİLDİ"

"Zeminimiz çok sağlıklı değildi. Bizim gibi takımda bu oyunlar için zeminin iyi olması lazım. Milli Takım arası sonrası düzelecek diye düşünüyorum. Bugün çok mu memnunum? İlk 20-25 dakikası iyi başladık, topa iyi sahip olduk."

"ÇOK İYİ DEĞİLİZ AMA PARÇA PARÇA İYİ ŞEYLER YAPTIK"

Çok mu iyiyiz? Hayır. Parça parça iyi şeyler yaptık. Taraftarımız bizi bugün biraz itti. Neleri daha iyi yapabileceğimizi çalışacağız. Geçen haftadan sonra iyi bir skor, bizi mutlu etti. Daha da iyi olacağız. Önümüzdeki hafta bizi bugün destekleyen taraftarlarımızı yine bekliyoruz. Onlara teşekkür ediyorum. 

ORHAN AK AÇIKLAMASI

2014 senesi itibariyle teknik adamlığa başladığımda Orhan Ak futbolcuydu. 10. hafta futbolu bırak antrenör ol dedim. 6 senedir benimle beraberdi. Bu ekibe çok önemli katkılar sağladı. İyi bir teknik adam olacaktır. Ben verdiği katkılara teşekkür ediyorum”

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!