comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı'dan A Spor muhabirinin açıklamasına sert cevap

15 Ocak 2020, Çarşamba 21:07
Abdullah Avcı'dan A Spor muhabirinin açıklamasına sert cevap

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Erzurumspor maçının ardından A Spor muhabirinin müsabakanın 18:30'da oynanmasıyla ilgili açıklamasına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Erzurumspor maçı öncesi müsabakanın 18:30'da oynanmasıyla ilgili eleştiride bulunurken, karşılaşma sonunda A Spor muhabirinin "İş günü olması nedeniyle Beşiktaşlıların maçı izleyebilmesi için 18:30'da" açıklamasına tepki gösterdi. 

Abdullah Avcı maçın ardından müsabakanın 18:30'da olmasıyla ilgili A Spor muhabirinin açıklamasına, "Beşiktaşlılar maçı başka kanallardan da seyrederler. Reytingden önce bu önemlidir. Siz de buna karşı savunma yapıyormuş gibi cevap vermeyin." diye konuştu. 
MAÇ ÖNCESİ NELER SÖYLEMİŞTİ?

Abdullah Avcı, Erzurumspor maçı öncesi A Spor'a yaptığı açıklamada, "Yayıncı kuruluşsunuz. Saatleri siz mi belirliyorsunuz bilmiyorum ama hava şu an -8. Maçta -10'u bulacak. Tribündeki insanların ve sporcu sağlığı önemli. İnşallah sakatlık, 2 gün sonra hastalık olmaz. Ne insanlık, ne de sporcu adına doğru değil." ifadelerini kullandı. 

"7 KENAR ORTASINA DA RAKİP VURDU, BUNA TEPKİ VEREMİYORSAK SIKINTI VAR"

Abdullah Avcı karşılaşmayla ilgili olarak ise, "
Maçın sonucuyla alakalı değil, insan sağlığıyla alakalı söylüyorum. Saat 18:30'da eksi 10-12 derecede insan ve sporcu sağlığı açısından doğru değil. İkinci yarı itibariyle bizim tarafımızdan üzücü tarafı, 7 kenar ortasına da rakip vuruyor. Buna tepki veremiyorsak sıkıntı vardır. Büyük takım 89'da golü atıyor. 90'da karşı karşıya vurduruyor ve sonra penaltı. Telafisi var mı? Var. Rakibi tebrik edelim. Buradan çıkaracağımız derslerle Sivasspor maçına hazırlanacağız." diye konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)