comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı, Loris Karius ile devam edecek mi?

12 Haziran 2019, Çarşamba 23:39
Abdullah Avcı, Loris Karius ile devam edecek mi?

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başında Liverpool'dan 2 yıllık kiralık olarak kadrosuna kattığı Loris Karius'un geleceği netlik kazandı.

FutbolArena - Abdullah Avcı ile sözleşme imzaladıktan sonra gelecek sezonun kadro yapılanmasının startını veren Beşiktaş'ta en çok merak edilen konuların başında Alman kaleci Loris Karius ile devam edilip, edilmeyeceği sorusu geliyordu.


Beşiktaş Haber: Abdullah Avcı, Loris Karius'u istiyor mu?


Teknik direktör Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başında geçmesinin ardından Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile yoluna devam eden Beşiktaş'ta gelecek sezonun kadro yapılanması deneyimli teknik adam ile start altı.

1 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ BULUNUYOR
Geçtiğimiz sezon sık sık Beşiktaş taraftarı ile karşı karşıya gelen, Vodafone Park'ta ıslıklı protesto edilen Loris Karius'un geleceği ise netlik kazandı. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, gelecek sezon için 1 yıllık daha kiralık sözleşmesi bulunan Loris Karius ile devam etme kararı aldı.

Transfer Haberleri: Aboubakar, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Aboubakar Beşiktaş'a döner mi?


Beyaz TV'den Sercan Dikme ve Emre Zabunoğlu, FutbolArena TV'de yayınlanan Transfer Arenası programında yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Sercan Dikme: "Aboubakar ile ilgili bir görüşme var ama maddi şartlar Beşiktaş uygun gelebilecek seviyede değil. Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi zamanı geldiğinde 3,2 milyon Euro civarı bir maaşı vardı. Beşiktaş'ın şimdiki şartlarda bu maaşı karşılaşması mümkün değil. Burak Yılmaz gibi hem maliyetli hem de birinci sınıf bir golcü varken, ikincisine para ayıracak bir bütçe yok. Evet, görüşme var ama Aboubakar'ın çok fazla özveride bulunması gerekiyor. Beşiktaş'a 2 ya da 2,5 milyon euro seviyerinde güzellik yapacak bir futbolcu değil."

Emre Zabunoğlu: "Beşiktaş'ın şu an Güven'i yedekleyecek bir forvete ihtiyacı var. Bu transfer için Aboubakar'ın feda demesi lazım. Bir sakatlığı vardı, belki futbola geri dönmek için çok sevdiği Beşiktaş'a uygun bir maliyetle kiralık gelir. Orada bile Beşiktaş Aboubakar'ı alırsa Burak'ı yedekleyecek. Abdullah Avcı'nın 4-4-2 oynatmayı planladığını hiç düşünmüyorum."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!