comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı ile Ahmet Nur Çebi görüşecek! Beşiktaş'ta hareketli saatler

24 Ocak 2020, Cuma 11:20
Abdullah Avcı ile Ahmet Nur Çebi görüşecek! Beşiktaş'ta hareketli saatler

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Abdullah Avcı bugün tesislerde toplantı yaparak gidişatı değerlendirecek.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Sivasspor'dan sonra BB Erzurumspor mağlubiyeti nedeniyle teknik direktör Abdullah Avcı'nın geleceği tartışılmaya başlandı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı ile bir araya gelerek takımın gidişatını masaya yatırıacak.
 

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan istifa edecek mi?


Beyaz TV'den Sercan Dikme'nin haberine göre Ahmet Nur Çebi ve Abdullah Avcı bugün saat 14.00'da Nevzat Demir Tesislerinde toplantı yapacak. Toplantının sonucuna göre Abdullah Avcı'nın geleceği netleşecek. Futboldan sorumlu yönetici Emre Kocadağ ile Abdullah Avcı'nın dün gece görüştüğü ve bugünkü toplantının ardından tamam ya da devam kararı çıkacağı aktarıldı.

Beşiktaş'ta son 7 resmi maçta alınan 6 mağlubiyet siyah beyazlı taraftarları üzdü. Vodafone Park tribünleri BB Erzurumspor yenilgisinin ardından Abdullah Avcı için istifa tezahüratlarında bulundu. Beşiktaş taraftarları Sivasspor maçında ise Sergen Yalçın lehine çağrıda bulunmuştu.
"GENEL BİR DEĞERLENDİRME YAPACAĞIZ"

Basın toplantısında açıklamlarda bulunan Abdullah Avcı, Beşiktaş taraftarlarının istifa tezahüratları hakkında, "Taraftar oyun, skor, aksiyon, başarı bekler. Taraftarın bu tepkiyi göstermesi gayet normal. Bu sezon hem olumlu, hem de olumsuzunu yaşamış bir teknik adamım. Aklı selim bir insanız. Genel bir değerlendirme yapacağız. Onun üzerinden konuşuruz" diye konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)