comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı duygulandı: 'Beşiktaş bambaşka bir ruh'

02 Aralık 2019, Pazartesi 22:31
Abdullah Avcı duygulandı: 'Beşiktaş bambaşka bir ruh'

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor maçının ardından siyah beyazlı taraftarlar tarafından tribünlere çağrıldı. Deneyimli teknik adam yaşadığı duyguları anlattı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 13. haftasında sahasında Kayserispor'u 4-1 mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 4-1 Kayserispor Abdullah Avcı'nın maç sonu açıklamaları


"BEŞİKTAŞ BAMBAŞKA BİR RUH, DUYGU"

Abdullah Avcı Beşiktaş taraftarlarının maç sonu kendisini tribüne çağırmasıyla ilgili olarak, "Benden önce Oğuzhan ve Lens'e verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Maçtan sonra da çok alışık olmadığım bir şey. Beşiktaş'a gelirken, bir karar verirken Metin Tekin iyi bir dostum şunu demişti, "Duygusu ve ruhu başkadır. Senin de ruhun buna uygun demişti. Bunu bugün bir kez daha anladım. Beşiktaş bambaşka bir ruh ve duygu." yanıtını verdi. 
"OYUNCULARIMIN İSTEKLERİNİ SONUÇLANDIRMALARI BENİ MUTLU EDİYOR"

Oyuncularım çok büyük istekle başladılar. Herkes bir şey yapmak istiyor. Goller, pozisyonlar var. İkinci yarıda biraz topu doğru şekilde koştursak daha farklı olabilirdi ama buna da şükür. Son dönemde isteklerini böyle sonuçlandırmaları mutlu ediyor."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)