comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı: "Dünden beri hava daha iyiye gidiyor"

02 Ekim 2019, Çarşamba 19:06
Abdullah Avcı:

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Wolverhampton maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki ikinci maçında sahasında Wolverhampton ile karşılaşacak. Basın toplantısında teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. 

"HAYAT YENİ FIRSATLAR SUNUYOR"
Gruba kötü başladık. Bugün itibariyle yaşadığımız sürece rağmen hayat her gün yeni bir fırsat sunuyor. Yarın da bu fırsatlardan birisi. Rakibi analiz ettik. Önümüze daha sağlıklı bakabilme adına önümüzde fırsat var. Beşiktaş taraftarının desteğiyle birlikte yarın önümüzdeki fırsatı değerlendirmek istiyoruz. 

"TRABZONSPOR MAÇI 11'İNDEN DEĞİŞİKLİKLER OLACAK"

Hazırlık maçı oynamadan ve lig maçı oynamış, çok yük binmiş oyuncularımız var. Burak Yılmaz gibi. Victor Ruiz büyük ihtimalle hafta sonuna doğru dönecek gibi duruyor. İlk 11'in içinde taktiksel performans ve yaptığımız ölçümler doğrultusunda değişim mutlaka olacaktır. 

"OYUN İÇİNDEKİ SİSTEM ÖNEMLİ"

7 müsabakada hiç memnun olmadığımız durumlar da var. Benim oynatmaya çalıştığım oyun veya diziliş, veya bu 7 maçlık süreçte son maçı eski sistemle oynadım. Avrupa kupası ve Sivasspor maçının ikinci yarısını eski sistemle oynadım. Toplam 11 gol yedik. Dünya futbolunda bir sistemden değil, oyunun içindeki sistemden konuşuluyor. Oyuncu grubuna inanıyorum. Esneklikle gösterdiğim anlardan vardır. Bazen karışık oyunlar vardır, maç kazanırsın. 

"DÜNDEN İTİBAREN HAVA DAHA İYİYE GİDİYOR"

Dünden itibaren havanın daha iyiye doğru geçtiğini görüyoruz. Oyuncularımızın performansını yukarı çekmek için çalışmalarımız sürüyor. Daha iyiye doğru gittiğini gördüğümüz havanın meyvelerini umarım Wolverhampton maçında saha içinde alırız. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.