comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı döneminde ilk yenilik Nevzat Demir Tesisleri'nde

15 Haziran 2019, Cumartesi 19:37
Abdullah Avcı döneminde ilk yenilik Nevzat Demir Tesisleri'nde

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı döneminde birlikte yeni sezon öncesi ilk değişim Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yaşanıyor. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine Abdullah Avcı'nın gelmesiyle birlikte Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde de yenilikler yapılmaya başlandı. Abdullah Avcı ve ekibiyle birlikte yeni sezonda bambaşka bir Beşiktaş oluşturma çalışmaları Ümraniye'de başladı. 


ÜMRANİYE'DE ALT SAHA VE 2. SAHA BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR
Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde alt saha ve 2. saha baştan aşağı yenileniyor ve sahaların zemini hibrit çim olacak. Aynı zamanda sorumlu olan Melih Aydoğdu'nun önderliğinden özel bir iç mimar renk ve tasarım çalışmaları yaparken, Ümraniye'deki tesislerin sahaları konusunda titizlikle hareket ediliyor. 
 

Beşiktaş Haberleri: Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta neleri değiştirebilir?


Beşiktaş'a imza atan Abdullah Avcı'nın şampiyonluğa aç bir teknik adam olduğunu belirten Sercan Dikme, "Abdullah Avcı, 10 yıl bakkal dükkanı işletip biriktirdiği parayla market açıyor. Şimdi o marketle riske giriyor. Abdullah Hoca şampiyonluğa aç bir teknik adam ve bunu Beşiktaş'ta bitirmek istiyor." dedi. 

"BEŞİKTAŞ İÇERİDE VE DIŞARIDA BÜYÜK TAKIM GİBİ OYNAYACAKTIR"

Emre Zabunoğlu ise Beşiktaş'ın Abdullah Avcı yönetiminde rakipleri karşısında baskılı futbol oynayacağını ve pasa dayalı futbol anlayışını benimseyeceğini belirterek, "Beşiktaş taraftarı muhtemelen artık boşa açılan orta görmeyecektir. Daha fazla top kapan bir takım olacak" dedi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)