comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı: 'Beşiktaş'taki hayallerimden vazgeçmedim'

23 Ekim 2019, Çarşamba 18:04
Abdullah Avcı: 'Beşiktaş'taki hayallerimden vazgeçmedim'

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Braga maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki 3. maçında Vodafone Park'ta Braga ile karşılaşacak. Beşiktaş - Braga maçı öncesi teknik direktör Abdullah Avcı basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"AVRUPA VE LİGE OLUMLU YANSIMALAR OLACAĞINI UMUYORUZ"
Beşiktaş forması ve buradaki bulunan oyuncu grubu şartlar ne olursa olsun en iyisini yapmak isteyecektir. Kulüpte bir değişim oldu, yarından itibaren de hem Avrupa Ligi, hem lige olumlu yansımalar olacağını umuyoruz.

"BRAGA AVRUPA KÜLTÜRÜ OLAN BİR TAKIM"

Braga, Avrupa kültürüne sahip ve Şampiyonlar Ligi oynamış bir takım. Savunma ve hücumda planları olan, organizasyonları olan bir takım. Yarın bizim de tekrar bu grupta ivme kazanabilmemiz. Braga ve Galatasaray maçlarında en sağlıklı kadroyu çıkarmak ve iyi sonuçlar almak istiyoruz. 

"YAŞANAN SAKATLIKLAR"

Üst üste sakatlıklar gelmesi şanssızlık ve enteresan. Dorukhan kendisine çok iyi bakan bir futbolcu. Belki zemini de ekleyebiliriz ama tam diyemezsin. Antrenmanlardaki verilere ve planlamaya göre hareket ediliyor. Vodafone Park'ta kazanma isteği seyirci ve taraftarla birlikte uç noktaya getiriyor. O doğru. Ancak bazı sakatlıkları verilerle açıklayamazsın. Tabi ki araştırmalar yapıyoruz. Şanssızlık mı veya bir teknik adamın 5 senede yaşayacağı süreci 5 ayda yaşamak mı onu bilemiyorum. 

"AHMET NUR ÇEBİ 8-10 SENEDİR TANIDIĞIM, SAMİMİYETİMİZE İNANDIĞIM BİR İNSAN"

Alışık olmadığım bir şeyi 5 ayda Beşiktaş'ta yaşadım. Sayın başkan Fikret Orman'a ve yönetime öncelikle teşekkür ediyorum. Ahmet Ürkmezgil ve Ahmer Kavalcı'ya parantez açmak istiyorum. Her dakika bizimle ilgilendiler ve sorunlarımızı çözmek için uğraştılar. Yeni yönetimde sayın başkan Ahmet Nur Çebi, benim de 8-10 senedir tanıştığım, birbirimize saygı duyduğumuz, samimiyetimize inandığım bir kişi. Ben buradaki ve basına yansıyan samimi duyguları için teşekkür ediyorum. 

"HAYALLERİMDEN VAZGEÇMEDİM"

Hayatımda mücadeleden hiçbir zaman kaçmadım. Hiçbir zaman vazgeçmedim. Beşiktaş'a imza atarken duygu ve heyecanımı bahsetmiştim. Heyecanımı hiçbir şekilde kaybetmedim, hayallerimden de vazgeçmedim. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"