comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Abdullah Avcı, Beşiktaş yönetimine sunum yaptı

29 Mayıs 2019, Çarşamba 13:24
Abdullah Avcı, Beşiktaş yönetimine sunum yaptı

Beşiktaş'ın görüştüğü teknik direktör Abdullah Avcı ve ekibi, siyah beyazlı yönetime sunum yaptı.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta yeni sezonda takımın başına getirilmesi düşünülen Abdullah Avcı ile görüşmeler devam ediyor. Tecrübeli teknik adam ve ekibinin, bugün siyah beyazlı yönetimle bir görüşme gerçekleştirerek sunum yaptığı öğrenildi. Beşiktaş son dakika haberleri arasında Abdullah Avcı ile yapılan görüşme öne çıktı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş, Abdullah Avcı ile anlaştı mı?


Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın bir süredir görüşme halinde olduğu Abdullah Avcı ile bugün bir görüşme daha gerçekleştirdiği öğrenildi. Abdullah Avcı ekibiyle beraber, bugün Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimden Ahmet Ürkmezgil'e bir sunum hazırladı. Avcı ve ekibinin Beşiktaş ile ilgili projelerini anlattığı bilgisine ulaşıldı. 

TAZMİNAT MADDESİ YOK
Öte yandan Abdullah Avcı'nın Başakşehir ile yaptığı sözleşmede başka bir takıma gitmesi halinde tazminat ödeyeceğine dair bir madde bulunmadığı da öğrenildi. 
 

Abdullah Avcı'nın teknik direktörlük kariyeri


Teknik direktörlük kariyerine İstanbulspor'da başlayan Abdullah Avcı, Galatasaray'ın altyapısında da bir süre görev yaptı. Ardından U17 Milli Takım'ın teknik direktörlüğünü yapan Avcı, FIFA 17 Yaş Altı Dünya Kupası'nda başarılı bir performans sergileyerek takımı 4. yapmıştı. O dönem Milli Takım'da turnuvada gol kralı olan Tevfik Köse, turnuvanın en iyi futbolcusu seçilen Nuri Şahin ve Caner Erkin ile Onur Kıvrak gibi futbolcuları da parlatmıştı. 

BAŞAKŞEHİR KARİYERİ

U17 Milli Takımı'ndaki performansı sonrası Başakşehir'in teknik direktörlüğüne getirilen Abdullah Avcı, 2007/08 sezonunda 12. 2008/09 sezonunda 9. 2009/10 sezonunda 6. 2010/11 sezonunda 12. sırada yer aldı. 2010/11 sezonunda Başakşehir ile Türkiye Kupası finali oynayan Avcı, bu tarihten sonra Milli Takım teknik direktörlüğüne getirildi. 4 yıl Milli Takımı çalıştıran genç teknik adam, 2014-15 sezonunda yeniden Başakşehir ile anlaştı. Başakşehir'deki ikinci döneminde çıkışa başlayan Abdullah Avcı, 5 sezon boyunca sürekli ilk 4 içerisinde yer alan bir takım yaratmayı başardı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)