comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Victor Valdes Beşiktaş'ta

25 Ağustos 2015, Salı 17:29
Victor Valdes Beşiktaş'ta

Beşiktaş uzun süredir uğraştığı kaleci transferinde mutlu sona ulaştı.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in ilk etapta karşı çıktığı kaleci transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

Siyah beyazlı yönetim tecrübeli teknik adamı ikna etti ve Victor Valdes'in transferini tamamladı. Şenol Güneş bu konudaki kararını bugün sabah yönetime iletti.
Victor Valdes Beşiktaş'ta

Manchester United'da kadroda düşünülmeyen Victor Valdes ile her konuda anlaşma sağlandı. Tecrübeli kaleciyle 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. 
Victor Valdes ne kadar kazanacak?

İspanyol kaleci için bonservis bedeli ödemeyecek olan Beşiktaş'ın oyuncuya yıllık 2 milyon Euro ücret vereceği öğrenildi.
Victor Valdes ne zaman gelecek?

Siyah beyazlı yöneticilerin Valdes'in menajeriyle yaptığı görüşmede her konuda anlaşmanın sağlandığı ve oyuncunun 1-2 gün içerisinde İstanbul'a geleceği bildirildi. 

Manchester United'da neden göze giremedi?

Victor Valdes, Manchester United'a gittiğinden bu yana menajer Louis Van Gaal'in gözüne giremedi. Hatta Hollandalı teknik adam, Valdes'i takımın ABD kampına bile götürmedi. Sebebini soran gazetecilere, Valdes'in rezerv takımla oynamayı reddetmesini gerekçe gösterirken, İspanyol kaleci de sosyal medya hesabından bu yorumlara tepki vermişti.
Victor Valdes'in kariyeri

Futbola Barcelona alt yapısında başlayan Victor Valdes 2002 yılında A Takıma yükseldi. 2014 yılına kadar Katalan ekibinin kalesini koruyan İspanyol oyuncu geçtiğimiz yıl takımdan ayrılarak Manchester United ile anlaşmıştı.

Haber: Ertan Süzgün

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!