comScore

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (Ryan Babel, Atiba, Pepe 18 Aralık Salı 2018)

18 Aralık 2018, Salı 09:20
Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (Ryan Babel, Atiba, Pepe 18 Aralık Salı 2018)

Beşiktaş Haberleri arasında günün öne çıkan transfer iddialarını derledik. Beşiktaş'ın 2. yarı için transfer iddiaları ön plana çıkıyor. Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında 18 Aralık Salı günü dikkat çeken iddialar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer Haberleri Brezilyalı isimlerle gündeme geldi. Golcü arayışını sürdüren Beşiktaş ile ilgili son dakika gelişmeleri bu haberde. Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerinde neler var? Detaylar haberimizde.


Pepe resmen ayrıldı! Pepe'nin Beşiktaş'tan alacağı ücret


Beşiktaş kulübünden KAP' a yapılan açıklamada Portekizli futbolcu Pepe'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği duyuruldu. Pepe'nin sözleşmesi sezon sonunda sona eriyordu. 

KAP'A YAPILAN AÇIKLAMA:
Futbolcu Pepe ile Kulübümüz arasında devam eden Sözleşme, tarafların mutabakatı çerçevesinde karşılıklı olarak feshedilmiştir.  Fesih anlaşması çerçevesinde; Futbolcuya kulübümüzden fesih tarihine kadar toplam alacağı olan 100.700 Euro ödenecektir.

PEPE'DEN VEDA MESAJI

Tüm Beşiktaş taraftarlarına, yöneticilerine, takım arkadaşlarıma ve teknik heyete teşekkür ediyorum. Beşiktaş her zaman en iyisini hak ediyor. Sizleri ve Vodafone Park' ı asla unutmayacağım.
 

Babel, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Hollanda'da Voetbal Elf Dergisi'ne röportaj veren Ryan Babel, Beşiktaş ile sezon sonunda sözleşmesinin sona ereceğini ancak şu ana kadar geleceği hakkında karar vermediğini belirterek şunları söyledi:

"Beşiktaş'ta sözleşmem sezon sonunda bitecek. Şu ana kadar geleceğimle ilgili bir karar vermedim. Şimdilik fiziksel olarak tamamen iyi duruma gelmeyi ve yeni yılda sahada olabilmeyi hedefliyorum. Yeni yıldan en büyük dileğim sağlıklı kalmak ve maçlarda oynamak."

Ryan Babel yeniden instagtam hesabını açtıktan sonra ilk paylaşımını yaparak "Geri döndüm" dedi. Beşiktaş'la sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Hollandalı futbolcunun devre arası ayrılacağı iddiaları basında dolaşırken, Beşiktaş yönetimi ise henüz herhangi bir resmi açıklama yapmadı.


Sleven Bilic'ten Atiba'ya transfer kancası


Al İttihad'ı çalıştıran Hırvat teknik adamın, 5 yıl önce Beşiktaş'a transfer ettirdiği Kanadalı oyuncunun peşinde olduğu ortaya çıktı. Sözleşmesi sezon sonu bitecek Atiba'nın Suudi Arabistan'a gitmeye sıcak baktığı iddia edildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"