comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş gruptan nasıl çıkar?

08 Aralık 2015, Salı 13:36
Beşiktaş gruptan nasıl çıkar?

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, Sporting Lizbon ile kritik bir maça çıkacak.

FutbolArena Detay - UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş, grubundaki son maçında Sporting Lizbon ile karşılaşacak.

Grubunda 9 puanı bulunan Beşiktaş, Sporting Lizbon karşısında gruptan çıkmak için mücadele edecek.
Beşiktaş Avrupa Ligi'nde nasıl gruptan çıkar?

Siyah-Beyazlılar Skenderbey - Lokomotiv Moskova maçındaki sonucuna bağlı olmadan gruptan çıkması için Sporting Lizbon maçından en az 1 puan alması gerekiyor.

Ancak Sporting Lizbon'a yenilmesi halinde Beşiktaş'ın tur ümidi devam edecek. Beşiktaş, Portekiz'de yenilirse gözler Arnavutluk'a çevrilecek. Lokomotiv Moskova'nın Skenderbeu karşısında kaybetmesi sonucu Beşiktaş grubunu 2. sırada bitirecek. 
Beşiktaş grubunu nasıl lider bitirir?

Beşiktaş'ın grubunu lider bitirme ihtimali de var. Siyah-Beyazlılar, Sporting Lizbon karşısında en az beraberlik alırsa Lokomotiv Moskova'nın Arnavutluk'ta puan kaybetmesi halinde gruptan lider olarak çıkacak.

Beşiktaş ile Lokomotiv Moskova...


Beşiktaş'ın bulunduğu H Grubu'nda enteresan bir sonuç ortaya çıkabilir. Temsilcimiz Lizbon'da kaybederse ve Skenderbeü - Lokomotiv Moskova maçı berabere biterse Rus ekibiyle Beşiktaş'ın puanı 9-9 oluyor. İki ekip arasındaki iki maç da 1-1 sonuçlanmıştı. Böyle bir durumda averajların eşit olması da muhtemel. Eğer bu tablo olursa gruptan çıkan 2. takımı atılan gol sayısı belirleyecek. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.