comScore

Berna Candelbek All Star'a katıldı! Kavga korkusu sardı! (All Star Survivor son dakika)

19 Mart 2018, Pazartesi 10:41

All Star takımına katılan yeni yarışmacı açıklandı. Survivor 2018'de All Star takımında geçtiğimiz günlerde rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği açıklanan Ecem Karaağaç'ın yerine All Star takımına Berna Candelbek dahil oldu. Daha önce 2014 ve 2015 All Star sezonlarında Survivor'da mücadele eden Berna Candelbek, 3. kez Survivor'da yarışacak. Berna Candelbek kimdir kaç yaşında, All Star takımında mı mücadele edecek? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - All Star'a yeni katılan yarışmacı kim? Survivor All Star'da Ecem Karaağaç'ın yerine kim katıldı? TV8'de yayınlanan ve Türkiye'in en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de kanalın sahibi ve programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor'a yeni katılan yarışmacıyı açıkladı. 18 Mart Pazar günü TV8'de yayınlanan Survivor yeni bölümünü izleyenler ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın ağzından Survivor'a yeni katılan yarışmacıyı öğrendi. O isim Berna Candelbek. Daha önce Survivor'da iki kez mücadele eden Berna Candelbek Survivor 2018'de All Star takımında sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda eden Ecem Karaağaç'ın yerine dahil oldu. Peki Berna Candelbek kimdir, ne zaman Survivor'a katılacak? Berna Candelbek'in Survivor haberleriyle ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. 
 

All Star'a katılan yeni yarışmacı kim? (TV8 - Survivor 2018 Haberleri)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. En fazla sakatlıkların ve yarışmaya vedaların yaşandığı bu sezon Survivor'a katılan son yeni yarışmacı açıklandı. 18 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Acun Ilıcalı, sakatlığı nedeniyle All Star takımına veda eden Ecem Karaağaç'ın yerine Berna Candelbek'in dahil olduğunu instagram hesabından açıkladı. Ada konseyinden yeni yarışmacının geleceğini duyuran fakat yarışmacılara Berna Candelbek'in ismini duyurmayan Acun Ilıcalı instagram hesabından Berna Candelbek'in Survivor'a katıldığını bu şekilde duyurdu. 

Acun Ilıcalı kendisine ait resmi instagram hesabından Survivor 2018'e katılan yeni yarışmacıyı bu sözlerle açıkladı: 

"Survivor 2018 All Star takımına sakatlanan Ecem'in yerine Berna Canbeldek dahil olmuştur, kendisine başarılar diliyorum."
 

Berna Candelbek kimdir, kaç yaşında, Survivor 


Survivor 2018'de bu sezon yaşanan üst üste sakatlıkların ardından bir yeni yarışmacı daha adaya dahil oldu. All Star takımına sakatlığı nedeniyle veda eden Ecem Karaağaç'ın yerine Survivor 2018'e dahil olan Berna Candelbek 3. kez Survivor'da mücadele edecek. Daha önce 2014'te gönüllüler takımında yarışan ve Sahra ile yaşadığı kavga nedeniyle diskalifiye olan Berna Candelbek, All Star'da ise yine gönüllüler takımında yarışmaya başlamış, fakat Sahra ile aynı takımda olduğu için olası bir gerginliğin önlenmesi adına Ünlüler takımına dahil olmuştu. Berna Candelbek 2018 yılında bu kez yine All Star takımında mücadele edecek. 

Berna Canbeldek 1990 yılında Almanya'nın Berlin şehrinde doğdu. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin'de eğitim aldı. Yetenekleri arasında dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates bulunmaktadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012-2013 finaline ve Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler programlarına katıldı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.