comScore

FutbolArena TV

Berkan Emir: "Göztepe'nin final maçını Karşıyaka'da izlemiştim"

10 Temmuz 2018, Salı 15:02

Göztepe'nin Alanyaspor'dan transfer ettiği Berkan Emir, Sarı-kırmızılı takımın iki sezon önce Eskişehirspor ile oynadığı final maçını Karşıyaka'da seyrettiğini ve sevindiği sırada insanların kendisine tip tip baktığını itiraf etti. İzmir'de Göztepe ile Karşıyaka arasındaki rekabet yıllardır devam ediyor.

Erzurum kampına katıldı

Sarı-kırmızılı takımın Erzurum kampına katılan tecrübeli sol bek, kulübün sosyal medya hesaplarından yayınlanan röportajda yeni sezon öncesinde çok istekli ve arzulu olduğunu söyledi. Göztepe'nin Süper Lig'e yükselme maçını çok heyecanla izlediğini dile getiren ve o karşılaşmayı Karşıyaka'da seyrettiğini belirten Berkan, “Göztepe'nin Süper Lig'e yükseldiği Göztepe- Eskişehirspor maçını heyecanla izledim. Final maçını Karşıyaka'da izlemiştim. Çok sevinmiştim. İnsanlar bana tip tip bakıyordu” dedi.

Gassama'ya Göztepe taraftarı için daha hiç birşey görmedin dedim

Öte yandan Göztepe taraftarının yapmış olduğu tezahüratlardan övgüyle de bahseden yeni transfer Alanyaspor'da beraber forma giydiği  ve Göztepe'ye transfer olan Gassama ile arasında yaşanan diyaloğu da şöyle anlattı: “Göztepe ile oynadığımız maçta Göztepe taraftarının yapmış olduğu tezahüratları görünce Gassama çok şaşırmış ve u ne falan demişti. Bu gördüğün hiçbir şey demiştim” diye konuştu.

Göztepe Videoları