comScore

Berk Oktay'a ne oldu? Berk Oktay'ın yeni fotoğraf veya videosu mu çıktı? (Berk Oktay kimdir?)

29 Haziran 2018, Cuma 02:18
Berk Oktay'a ne oldu? Berk Oktay'ın yeni fotoğraf veya videosu mu çıktı? (Berk Oktay kimdir?)

Berk Oktay neden twitter'da TT oldu diye merak edenler Berk Oktay'ın yeni fotoğraf ve videosu çıktı mı diye araştırma yapmaya başladı. Berk Oktay ile ilgili son dakika gelişmeleri. 

Berk Oktay'a ne oldu? Berk Oktay son dakika twitter'da trend topic olunca Berk Oktay'ın yeni videosu ve yeni fotoğrafları mı çıktı şeklinde insanlar araştırma yapmaya başladı. Peki Berk Oktay neden twitter'da TT oldu?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Berk Oktay'ın çıplak fotoğrafları internete sızmıştı. Sosyal medya hesabı sızmıştı ve Berk Oktay konu hakkında açıklama yaptı. Ancak Berk Oktay'ın yeniden TT olmasının ardında yeni bir gelişme yaşandı. Berk Oktay'ın eski yaşadıkları nedeniyle Savaşçı dizisinde oynayan ünlü oyuncuya sosyal medyada bazı tepki içerikli mesajlar geldi. 
 

Berk Oktay kimdir?


Berk Oktay, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara'da doğmuştur.Türk aktör ve manken. 2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı. Annesi öğretmen, babası da muhasebe müdürüdür. Ortaokul ve liseyi Ankara'da okudu. Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. 16 yaşında modellik yapmaya başladı. 2000 senesinde 18 yaşında Ankara'da bir modellik ajansına kaydoldu. Sonra İstanbul'a gelip Uğurkan Erez'le çalıştı, 2001 yılında Best Model'e katılıp 'Gelecek Vaat Eden Model seçildi. 2003 yılında Best model Of Türkiye yarışma'sını kazanarak en iyi markların yüzü oldu.
BERK OKTAY MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)