comScore

Berk Oktay yeni ifşa fotoğrafı - Berk Oktay hacklendi mi? Berk Oktay hacker kurbanı mı? (Berk Oktay kimdir, nereli?)

29 Haziran 2018, Cuma 11:10
Berk Oktay yeni ifşa fotoğrafı - Berk Oktay hacklendi mi? Berk Oktay hacker kurbanı mı? (Berk Oktay kimdir, nereli?)

Berk Oktay'ın yeni ifşa fotoğrafı ortaya çıktı. Berk Oktay twitter'da gece saatlerinde twitter'da TT oldu. Berk Oktay'ın TT olmasının ardından insanlar Berk Oktay'a ne oldu ve Berk Oktay yeni ifşa video veya Berk Oktay yeni ifşa fotoğrafı mı ortaya çıktı? şeklinde arama yapmaya başladılar. Bu soruların yanıtlarıyla birlikte Berk Oktay kimdir? Berk Oktay kaç yaşında? Berk Oktay nereli? ve Berk Oktay'a dair merak ettiğiniz tüm gelişmeler Berk Oktay ile ilgili hazırladığımız haberin devamında. 

FutbolArena - Berk Oktay'a ne oldu? Berk Oktay son dakika twitter'da trend topic olunca Berk Oktay'ın yeni videosu ve yeni fotoğrafları mı çıktı şeklinde insanlar araştırma yapmaya başladı. Peki Berk Oktay neden twitter'da TT oldu? Berk Oktay'ın yeni ifşa video veya Berk Oktay'ı yeni ifşa fotoğrafı mı ortaya çıktı?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Berk Oktay'ın çıplak fotoğrafları internete sızmıştı. Sosyal medya hesabı sızmıştı ve Berk Oktay konu hakkında açıklama yaptı. Ancak Berk Oktay'ın yeniden TT olmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı. Berk Oktay'ın eski yaşadıkları nedeniyle Savaşçı dizisinde oynayan ünlü oyuncuya sosyal medyada bazı tepki içerikli mesajlar geldi. Berk Oktay'ın yeni ifşa fotoğrafı ortaya çıkınca yeniden hacklendiği yönünde yorumlar yapılmaya başlandı. İşte o fotoğraf:


Peki Berk Oktay kimdir? Berk Oktay kaç yaşında? Berk Oktay nereli? Berk Oktay ne iş yapıyor? Berk Oktay hangi dizilerde oynadı? Berk Oktay hakkında merak ettiklerinizi Berk Oktay için hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 
 

Berk Oktay kimdir?


Berk Oktay, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara'da doğmuştur.Türk aktör ve manken. 2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı. Annesi öğretmen, babası da muhasebe müdürüdür. Ortaokul ve liseyi Ankara'da okudu. Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. 16 yaşında modellik yapmaya başladı. 2000 senesinde 18 yaşında Ankara'da bir modellik ajansına kaydoldu. Sonra İstanbul'a gelip Uğurkan Erez'le çalıştı, 2001 yılında Best Model'e katılıp 'Gelecek Vaat Eden Model seçildi. 2003 yılında Best model Of Türkiye yarışma'sını kazanarak en iyi markların yüzü oldu.

BERK OKTAY MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)