comScore

Benzine zam mı var, gelecek mi? İşte 2018 yeni benzin fiyatları (Benzin fiyatları şu an ne kadar?

13 Nisan 2018, Cuma 12:35
Benzine zam mı var, gelecek mi? İşte 2018 yeni benzin fiyatları (Benzin fiyatları şu an ne kadar?

Benzine zam mı geldi? Son dakika benzin fiyatları ve 2018 akaryakıta gelen toplam zammı öğrenmek isteyenler üst üste 2 gündür motorine gelen zamların ardından yeni bir haberle daha sarsıldı. Benzine zam konusunda yapılan açıklamanın ardından 2018 benzin fiyatları listesi de güncellendi. 

FutbolArena - Benzine zam mı geldi? Son dakika benzin fiyatlarını öğrenmek isteyenler önemli bir durumla karşı karşıya geldi. Benzin fiyatları son dönemde cep yakarken, motorine gelen zamların ardından benzin fiyatlarına da zam gelip gelmediğini merak eden vatandaşlarımız için son dakika 2018 benzin fiyatlarını derledik. Benzine zam mı geldi? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. 


Benzine zam son dakika haberleri 


Benzine zam mı geldi? sorusunun cevabıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Motorine gelen zamların ardından şimdi de benzine zam yolda. Benzine zam konusunda Petrol Ürünüleri İşverenler Sendikası'ndan bir açıklama yayınlandı ve benzine zam geleceği ifade edildi. Yapılan açıklamada 4.04.2018 Cumartesi günüden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 16 kuruş fiyat artışı beklenmektedir" ifadelerine yer verildi. Hatırlanacağı üzere benzin zammından önce motorine üst üste 2 gün içerisrinde 17 ve 13 kuruş değerinde zam geldi. Benzin zamlarıyla birlikte 3 günde toplam akarayakıta 46 kuruş zam gelmiş olacak. 


Benzin fiyatları listesi (İstanbul, İzmir, Ankara)


Benzin fiyatlarına gelecek zam birlikte İstanbul'da benzin fiyatları 5,93 TL'den 6,09 TL'ye Ankara'da 5,95 TL'den 6,11 TL'ye İzmir'de ise benzin fiyatları 5,93 TL'den 6,09 TL'ye yükseldi. Doğu illerinde ise benzin fiyatları 6,50 liraya yaklaştı.
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!