comScore

Benzine zam mı geliyor? Benzin fiyatları ne kadar? İstanbul benzin zammı ve yeni fiyatları son dakika! (26 Mart 2018 Pazartesi)

26 Mart 2018, Pazartesi 12:05
Benzine zam mı geliyor? Benzin fiyatları ne kadar? İstanbul benzin zammı ve yeni fiyatları son dakika! (26 Mart 2018 Pazartesi)

Benzine zam mı geldi? Benzin kaç para oldu? Benzine zaman gelecek? Benzin fiyatları ve benzine gelecek olan zamla ilgili son dakika haberlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Benzin fiyatlarına zam geldi mi? Benzin fiyatları ne kadar? Benzinin litresi ne kadar? Vatandaşların ve en önemlisi araç sahiplerinin merakla beklediği benzin fiyatlarına zam gelip gelmediği konusundaki tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Benzin fiyatları hakkında son dakika haberleri


Vatandaşlar ve en önemlisi araç sahiplerinin dikkatine! Benzin fiyatlarına yeni zam yolda! Geçtiğimiz günlerde yapılan 15 kuruşluk zammın ardından bir zam daha geliyor. Peki Benzin fiyatları ne kadar olacak? Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafından açıklama yapıldı ve benzin fiyatlarına zam gelip gelmeyeceği konusu netlik kazandı. Araç sahiplerinin son yıllarda en fazla ilgilendiren benzin fiyatlarına zam gelip gelmeyeceği konusunda PUİS tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"27.03.2018 Salı gününden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 12 kuruş fiyat artışı beklenmektedir. Motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmiyor."
ZAM NE ZAMAN GELECEK?

Benzin zammının bu gece yarısından itibaren geçerli olacağı açıklandı. Hatırlanacağı üzere benzine son 20 Mart'ta zam gelmiş ve fiyatlar 15 kuruş artmıştı. Zamla birlikte Hakkari'de benzinin litre fiyatı tarihte ilk kez 6 liranın üzerini görmüştü. İstanbul'da ise fiyatlar 5.81 liraya yükselmişti. 


İstanbul'da benzin ne kadar olacak?


Benzin zamlarının ardından İstanbul'da vatandaş benzini ne kadardan alacak? Benzin kaç lira? Yaşanan zamların ardından ve bu geceden itibaren yeni zamla birlikte geçerli olacak benzin fiyatlarında dolardaki artış nedeniyle yükseliş gerçekleşiyor. Buna göre yeni zamlarla birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 5.93 liraya yükselecek. Doğu illerinde ise vatandaşlar benzin fiyatlarını 6 liradan alacak. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!