comScore

Bennu Yıldırımlar kimdir, kaç yaşında, filmleri (Bennu Yıldırımlar Murat Cemcir fotoğrafı)

23 Mayıs 2018, Çarşamba 16:46
Bennu Yıldırımlar kimdir, kaç yaşında, filmleri (Bennu Yıldırımlar Murat Cemcir fotoğrafı)

Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın Cannes'ta galası yapılan Ahlat Ağacı filminde gala öncesindeki fotoğrafı gündem olmaya devam ediyor. Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar'ı etti mi? Bennu Yıldırımlar kimdir? Bennu Yıldırımlar'dan Murat Cemcir açıklaması. Bennu Yıldırımlar'dan Ağlat Ağacı gala açıklaması.

FutbolArena - Nuri Bilge Ceylan'ın son filmi Ağlat Ağacı filminin Cannes'ta gerçekleştirilen gala gecesi öncesinde filmin oyuncularından Bennu Yıldırımlar ve Murat Cemcir arasında bir itişme olduğu iddia edilmişti. Bennu Yıldırımlar bu konuyla ilgili ilk kez konuştu. Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyeri yapılan ve büyük beğeni toplayan Nuri Bilge Ceylan'ın son filmi Ahlat Ağacı filminin galasında neler oldu? Bennu Yıldırımlar, Murat Cemcir'i itti mi? Detaylar haberimizde.
 

Bennu Yıldırımlar, Murat Cemcir için ne dedi? Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar'ı itti mi?


Bennu Yıldırımlar, “Ahlat Ağacı” filminin Cannes'daki galasında oyuncu arkadaşı Murat Cemcir tarafından arka plana itildiği iddialarıyla ilgili konuştu. Bennu Yıldırımlar, Hürriyet'e konuştu. Nişantaşı'nda görüntülenen başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar, Murat Cemcir'in kendisini itmediğini ve görüntüde böyle bir yanlış anlamanın olabileceği ifade edildi.

48 yaşındaki oyuncu Bennu Yıldırımlar, “Murat'ın beni engellemesi gibi bir durum söz konusu değil. Anlık fotoğrafları böyle değerlendirmemeli. Büyütecek bir şey yok. İkimizin de işi var, konuşmadık. Saliselik fotoğraflar üzerinden varılan kanılar çoğu zaman yanlıştır” dedi.

 

Bennu Yıldırımlar kimdir? Bennu Yıldırımlar'ın oynadığı filmler


Bennu Yıldırımlar, 22 Kasım 1969 tarihinde İstanbul'da doğdu.. Erenköy Kız Lisesini 1986 yılında bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'ne girdi. İki sene de Eski Yunan Dili ve Edebiyatı okudu. Üniversitede okurken İstanbul Şehir Tiyatrosuna girdi, 1988 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatroları'nda çalışıyor.
İlk oynadığı tiyatro oyunuAristopfanes'in "Kuşlar" adlı oyunuydu. 1990 yılının haziranındaİstanbul ÜniversitesiDevlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. 1990-1991 sezonunda İngiltereLondra Westminster Adult Education Institute'te drama üzerine kurs gördü. Orada workshop'lara katıldı ve İngilizcesini ilerletti.
 

Ahlat Ağacı - Nuri Bilge Ceylan son filmi ne zaman vizyonda? Ahlat Ağacı'nın konusu ne - Ahlat Ağacı fragman


İzleyenlerin büyük beğenisini kazanarak festivale damga vuran Ahlat Ağacı, 1 Haziran'da vizyona girecek. TRT ortak yapımı 'Ahlat Ağacı' filminde baba-oğul ve aile ilişkileri öne çıkarılıyor. Yönetmen Ceylan'ın "Doğduğum şehirde bir babayla, öğretmen bir babayla karşılaştım. Bu tanışma beni çok etkiledi." sözleriyle anlattığı film, uzun yılların ardından köyüne dönen genç bir yazarın, babasının borçları altında ezilmesini konu ediniyor.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"