comScore

Benfica Benfica

Timothee Kolodziejczak kimdir? (Beşiktaş'ın Timothee Kolodziejczak transferi)

10 Temmuz 2019, Çarşamba 22:52
Timothee Kolodziejczak kimdir? (Beşiktaş'ın Timothee Kolodziejczak transferi)

Beşiktaş geçen sezon St Etienne'de kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Tigres'te yer alan stoper Timothee Kolodziejczak'ı gündemine aldı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporları doğrultusunda sol stoper arayışlarını sürdürürken, gündeme Tigres'te forma giyen Timothee Kolodziejczak'ı gündemine aldı. Geçen sezon St Etienne'de kiralık olarak forma giyen Timothee Kolodziejczak'nin Beşiktaş'ın gündeminde yer almasının ardından Timothee Kolodziejczak hakkında bilgi araştırması yapılmaya başlandı. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş'ta Timothee Kolodziejczak


Geçen sezon St Etienne'de forma giyen Timothee Kolodziejczak'ın bonservisi Tigres'te yer alıyor. TRT Spor'un haberine, Tigres'in 27 yaşındaki stoper için 8 milyon euro talebinden dolayı oyuncu, Tigres'e geri döndü. Beşiktaş yönetimi ise Roco + bir miktar para üzerinde bu transferi sonuçlandırmaya çalışıyor. 

Öte yandan Meksika basınına göre, Beşiktaş kulübü Timothee Kolodziejczak'nın transferi için Tigres kulübü 5 milyon euro isterken, Beşiktaş'ın ise 3 milyon euro + Roco teklifi yaptığı iddia edildi. 

Timothee Kolodziejczak kimdir?


TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber, "Timothee Kolodziejczak çok iyi bir sezon geçirdi. Transferi kolay iş değil çünkü başka isteyen kulüpler de var. Eğer bu transfer olmazsa olmadı diye eleştirmemek lazım. Çünkü hem iyi sezon geçirdi, hem de çok fazla isteyen kulüp var. Eğer olursa çok iyi transfer." yorumunu yaptı. 27 yaşındaki Timothee Kolodziejczak, 1.82 boyunda ve stoper mevkinde forma giyiyor. Geçen sezon St Etienne'de forma giyen Timothee Kolodziejczak, 36 maçta görev aldı ve 3 gol attı, 3 asist yaptı." 
Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)