comScore

Benfica Benfica

Talisca sakatlandı! Şenol Güneş çok sinirlendi

26 Ocak 2018, Cuma 21:21
Talisca sakatlandı! Şenol Güneş çok sinirlendi

Beşiktaş - Kasımpaşa maçının 53. dakikasında Talisca, Popov'un kendisine yaptığı sert faulün ardından sakatlık geçirdi ve oyuna devam edemedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 19. haftasında sahasında Kasımpaşa'yı ağırladı. Maçın 53. dakikasında taç çizgisi kenarında Talisca ile Popov arasında yaşanan ikili mücadelede Talisca ayak bileğine aldığı darbe sonrasında acılar içinde yerde kaldı. 
 

Beşiktaş - Kasımpaşa Popov'un Talisca'ya yaptığı faul


Beşiktaş - Kasımpaşa maçının 53. dakikasında sahanın en iyilerinden Talisca taç çizgisi kenarında Popov ile girdiği ikili mücadelenin ardından ayak bileğine aldığı darbe sonrasında acılar içinde yer kaldı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yedek kulübesi ve sağlık heyeti ise hemen Talisca'nın yanına geldi. Popov yaptığı hareket için özür dilerken, Şenol Güneş ise maçın hakemi Hüseyin Göçek'e, "Bu nasıl faul? Bu kadar sert girilir mi?" diyerek tepki gösterdi. Hüseyin Göçek bu faulden dolayı Kasımpaşalı futbolcu Popov'a sarı kart gösterdi. 
57. DAKİKADA OYUNDAN ÇIKTI

Anderson Talisca, 53. dakikada yaşadığı sakatlığın ardından oyuna bir süre devam etmeyi denedi ama 57. dakikada ağrıları arttığı için kenara değişiklik işareti yaptı ve oyundan çıktı. Yıldız futbolcu yerine Vida oyuna girdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)