comScore

Benfica Benfica

Sergen Yalçın'dan flaş sözler: "Bazı şeyler değişecek!"

13 Haziran 2020, Cumartesi 23:38
Sergen Yalçın'dan flaş sözler:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Antalyaspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 27. haftasında sahasında Antalyaspor'a 2-1 mağlup oldu. Teknik Direktör Sergen Yalçın maçın ardından konuştu. 

"ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL"
İlk yarıda oyuncularımızın mantalitesini ve sahaya koydukları performansını anlamak mümkün değil. Biz devre arasında da oyuncularla konuştuk. Hangi kafada sahaya çıktılar? inanılır gibi değildi ilk yarıdaki oyun. Ona çok üzüldük"

"İKİNCİ YARI KONTROL BİZDEYDİ AMA"

İkinci yarı daha farklı bir oyun ortaya çıktı. Tamamen bizim kontrolümüzdeydi. Pozisyonlar bulduk. Şanssızlık fazlaydı. Net pozisyonlarımız vardı. 4-2, 5-2 bitebilirdi. Antalyaspor'u tebrik ediyorum ben kazandıkları için. 

"BAZI ŞEYLERİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"

Bazı şeyleri değiştireceğiz. Ersin ve Rıdvan'ın performansnından memnunum. Ersin iyi bir kaleci olacağının görüntüsünü verdi. 2 gol yemesine rağmen gollerde hatası yoktu. Rıdvan gelecek anlamda Beşiktaş'a çok şeyler verebilir. Ancak diğer oyuncularımızda ciddi konsantrasyon sorunu yaşadılar. Nazik savunma yapıyoruz. 3 aylık süreç kafaları başka yere götürmüş. Yurt dışında olan oyuncularımız vardı. Tabi ki bunlar bahane değil ama önümüzde süreç var. Yeni kararlar vereceğiz. Beşiktaş'ta devam etmememiz gerekenler devam edecek, etmememiz gerekenler devam etmeyecek. Bunu çok net söyleyeyim. 

Sergen Yalçın, son vuruşlardaki başarısız ve kaçan pozisyonlarla ilgili gelen soruya, "Çalışmayla düzeltilecek bir şey değil. Bazı şeyler çalışmayla gelişmiyor. Zaten yeterince çalışıyoruz oyuncularımız. İyi antrenmanlar yapıyoruz." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!