comScore

Benfica Benfica

Fenerbahçe'den sonra Benfica'da da bilgi sızdırılması

22 Ekim 2018, Pazartesi 23:28
Fenerbahçe'den sonra Benfica'da da bilgi sızdırılması

Portekiz Ligi takımlarından Benfica'da yönetim, kulüpten dışarıya bilgi sızdıranların tespit edilmesi için Google ile anlaşmaya vardı. 

FutbolArena Dış Haberler - Portekiz Ligi takımlarından Benfica, kulüp içinden dışarı bilgi sızdıran şahısların tespit edilmesi konusunda Google ile anlaşmaya varıldı. 

Hatırlanacağı üzere Benfica hakkında aktif yolsuzluk ve teklif suçlarından açılan dava sonucunda Portekiz kulübü 6 ay ile 3 yıl arasında spor organizasyonlarından men edilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Bu süreçte Benfica yönetimi kulüpteki bilgi ve bazı e-maillerin dışarıya aktarıldığını tespit edildi. Benfica yönetimi bu kişilerin kimliklerinin tespit edilmesi konusunda Google ile bir anlaşma yaptı. 
Geçtiğimiz günlerde polisler tarafından aranan Benfica kulübünde yolsuzluk yapıldığı gerekçesiyle kulüp avukatı tutuklanmıştı. Yönetim ise bu süreçte dışarıya bilgi sızdıran şahısların tespit edilmesi için Google ile anlaştı. 

Benfica, Portekiz Ligi'nde geride kalan 7 haftada 5 galibiyet ve 2 beraberlik alırken, mağlubiyet yüzü görmedi. Portekiz ekibi ligde 7. haftanın sonunda 17 puanla lider durumda bulunuyor. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!