comScore

Benfica Benfica

Erman Toroğlu: "Beşiktaşlı futbolcular resmen ezildi."

10 Aralık 2017, Pazar 22:18
Erman Toroğlu:

Kayserispor - Beşiktaş maçını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 15. haftasında Kayserispor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Erman Toroğlu maçın ardından A Spor'da çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Kayserispor 1-1 Beşiktaş Erman Toroğlu A Spor yorumları


Erman Toroğlu maçın ardından A Spor'da şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ ORTA SAHAYI HALLEDEMEDİ"
Beşiktaşlılar bana klipler yapıyor. Benim için önemli değil, hoşuma gider öyle şeyler. Koçum, aslanım, canım, ciğerim, sen ne büyüksün adamlardan korkun. Eleştiren adamlardan korkun. Ben hala aynı yerde duruyorum. Ne oluyor? Şampiyonlar Ligi'nde gidiyorlar. Niye? Bütün takım, bütün takıma yardım ediyor. Türkiye'de bunu yapmıyorlar. Beşiktaş desin ki, şu maçı alacağım şampiyon olacağım. Çıksın Fenerbahçe, Galatasaray maçı tek maç. Tek maçı alır. Baya da rahat alır, çatır çatır oynar alır. Öbür türlü götüremiyor. Orta sahayı bir türlü halledemediler. İlerisi ve arkası iş yapıyor ama orta sahayı halledemediler. Değişim oluyor ama bir türlü halledemediler. Sürekli orta saha neden değişiyor? Çünkü sorun var. Ben bunu 2. haftada söylediğimde bana kızıyordunuz ama halledemiyorsunuz işte. 

"BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR PENALTININ ALTINDA EZİLDİ"

Kayserispor kaç dakika 10 kişi oynadı? 45 dakika! Elinde 3 tane sarı kart bombası oyuncu var. Hakem öyle uyanık ki, tam bizim eskilerden. Nasıl da güzel erkeğim, aslanım diye çıkarıyor kartları. Çıkarsana öbür tarafa. Beşiktaş takımı penaltının altında ezildi. Kayserisporlu futbolcular delirdi. Beşiktaşlı diyor ki, tamam kardeşim yapma. Beşiktaşlı futbolcular 10 dakika sürekli Kayserisporlu futbolculara pardon dedi. Ben Beşiktaşlı futbolcuları hiç böyle görmedim. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.