comScore

Benfica Benfica

Braga Teknik Direktörü Pinto: "Beşiktaş'ın Galatasaray derbisini lehimize çevirebiliriz"

23 Ekim 2019, Çarşamba 20:52
Braga Teknik Direktörü Pinto:

Braga Teknik Direktörü Ricardo Pinto, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Beşiktaş maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile Braga arasında oynanacak olan maç öncesinde Braga Teknik Direktörü Ricardo Pinto, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'IN, GALATASARAY DERBİSİ VAR BUNU LEHİMİZE ÇEVİREBİLİRİZ"
“Beşiktaş son dönemde kötü sonuçlar almış olabilir ama her sonucu alabilecek güçteler ve biz de bunun farkındayız. Bunun bilincinde sahaya çıkacağız. Son maçlarda aldıkları sonuçlardan dolayı baskı altında olabilirler. Şu anda grupta sıfır puanları var ve hafta sonunda Galatasaray'a karşı oynayacaklar. Bunu kendi lehimize çevirebiliriz

"BEŞİKTAŞ'IN ZAYIF BİR NOKTASINI SÖYLEYEMEM"

“Burak Yılmaz'ın oynayamayacağını biliyoruz ama bunun dışında bilgimiz yok. Fakat Burak olmasa bile çok önemli oyuncular var kadrolarında. Bizim de sakatlıklarımız var. Bunları göz önünde bulundurarak yarınki maça çıkacağız. Daha önce burada iyi sonuçlar aldık ama yarınki şartlar daha farklı. Burada atmosfer çok zor. Taraftarlar çok ateşli ve burada sahaya çıkmak gerçekten çok zor. Kazanmak için geldik. Beşiktaş önemli futbolculara sahip. Biz de ligde bazı hatalar yaptık ama rakibin zayıf bir noktasını söyleyemem. Beşiktaş mükemmel bir takım." 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!