comScore

Benfica Benfica

Beşiktaş'ta kayıp! "Dünyanın en iyisi gelse bir şey yapamaz"

19 Ekim 2019, Cumartesi 22:31
Beşiktaş'ta kayıp!

Ankaragücü - Beşiktaş maçının ardından siyah beyazlıların berabere kaldığı müsabakayla ilgili olarak spor yorumcuları değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Ankaragücü ile golsüz berabere kaldı. Maçın ardından spor yorumcuları neler söyledi?
 

Ankaragücü 0-0 Beşiktaş spor yazarları ne dedi?ERMAN TOROĞLU: "BEŞİKTAŞ'A DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRÜ GELSE BİR ŞEY YAPAMAZ" (A SPOR)
Şu anda Beşiktaş'a dünyanın en iyi teknik direktörünü getir bir şey yapamaz. Çünkü Beşiktaş'ın içinde doğru düzgün iş yapacak bir şey yok. Aşçının, çaycının, topçunun alacağı var. Yabancı futbolculara bahşiş veriyorlamış. Hangi teknik direktör ne yapabilir? Aslında Beşiktaş için Abdullah Avcı şu anda şans. Abdullah Avcı'nın yerinde olsam ben bu şartlarda çalışmam derim. 

TÜMER METİN: "BU KADRO HAYAL ETTİRMEZ" (TRT SPOR)

Bu kadro hayal ettirmez. Bu kadro senin bildiğin, ezbere oynadığın oyunu oynamaz. Çünkü bu kadronun temel sorunlarından biri, performans dalgalanması yaşayan çok oyuncu var. Burak, tabelada yoksa oyunda da yok zaten.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!