comScore

Benfica Benfica

Beşiktaşlı Cenk ve Oğuzhan'a canlı yayın sürprizi! "300 milyon oldunuz"

08 Eylül 2017, Cuma 17:50
Beşiktaşlı Cenk ve Oğuzhan'a canlı yayın sürprizi!

Beşiktaşlı Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup'a Uğur Boral'dan canlı yayın sürprizi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcuları Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup'a Uğur Boral sürprizi. 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Milli takım forması da giyen iki futbolcu Hırvatistan maçında atılan golün öncüleri olmuştu. Eski Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral da sosyal medyadan canlı yayında Oğuzhan ve Cenk Tosun'a tatlı bir sürpriz yaptı. 
 

Beşiktaşlı Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup haberleri


Beşiktaş'ın yıldız futbolcuları Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup'a Uğur Boral sürprizi! Her transfer döneminde özellikle sosyal medyada değeri konuşulan Oğuzhan'dan sonra son olarak Cenk Tosun da Crystal Palace'dan gelen 10 milyon pound değerindeki teklifin ardından takım arkadaşı gibi bu alanda konuşulan isimlerden biri oldu. 

Öte yandan eski Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral da instagram canlı yayında Cenk ve Oğuzhan'a sürpriz yaptı. Uğur Boral iki futbolcu için "Fiyat direkt 300 oldu." şimdi derken, Oğuzhan Özyakup'a da, "150 milyon değil, paha biçilemez kardeşim." mesajını bıraktı. 
 

Türkiye - Hırvatistan maç sonu Modric'ten Oğuzhan'a övgüler


Hırvatistan'ın yıldız futbolcusu Luka Modric, Türkiye maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak "Kaybettikleri için üzgün olduklarını fakat avantajlarının hala kendilerinde olduğunu belirtti. Modric kalan maçları kazanarak Dünya Kupası'na gitmek istediklerini de söyledi." 
Hırvat yıldız "Sence maçın kilit adamı kimdi?" sorusuna, "Bugün Oğuzhan çok iyi maç çıkardı. Sahada hep doğru yerdeydi. Onun ismini söyleyebilriim." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.