comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Benfica, Fikret Orman'a talip oldu! 'Sihirbaz'

05 Eylül 2016, Pazartesi 07:20
Benfica, Fikret Orman'a talip oldu! 'Sihirbaz'

Fikret Orman, Talisca transferinde Benfica kulübü Asbaşkanı Rui Cuhna'nın dikkatini çekti. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın son yıllardaki transfer başarısı Benfica kulübünün asbaşkanı Rui Cuhna'nın da dikkatini çekti. 

"FİKRET ORMAN'I BAŞKAN YAPARIZ"
Beşiktaş'ta göreve geldiği günden bu yana feda sezonuyla birlikte yapılan transferlerde hem ekonomik dengeleri bir arada tutmayı başaran, hem de takıma faydalı olmasını sağlayan Fikret Orman'ın bu dönemdeki başarısı da dikkat çekti. Jose Sosa'nın 7.5 milyon euro'ya satılması dışında özellikle Caner Erkin, Gökhan İnler ve Benfica'dan Talisca'nın 2 yıllığına kiralanması Portekiz kulübünün Asbaşkanı Rui Cuhna'nın da dikkatini çekti. 

Fanatik'in haberine göre; Portekiz'de bir TV kanalına konuşan Benfica'nın Asbaşkanı Rui Cuhna, "Talisca transferinde pazarlıklarını bizzat yürüten Fikret Orman'ın kendilerini çok zorlandığını belirtti. Cuhna, "Fikret Orman pazarlığı seven bir başkan. Talisca'yı bizden 2 yıllığına düşük bir bedelle kiralamayı başardı. Biz yıllardır Porto ile mücadele ediyoruz. Eğer böyle bir başkanımız olursa ezeli rekabette kesinlikle rakibizin önüne geçeriz. Fikret Orman, Beşiktaş'tan ayrılırsa bize gelsin. Burada düşünebiliriz" ifadelerini kullandı. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.