comScore

Beşiktaş Beşiktaş

beIN Sports pierosu açıkladı! Karabükspor - Beşiktaş Ermin Zec'in golünde ofsayt var mı?

10 Şubat 2017, Cuma 23:01
beIN Sports pierosu açıkladı! Karabükspor - Beşiktaş Ermin Zec'in golünde ofsayt var mı?

Karabükspor - Beşiktaş maçının 50. dakikasında Ermin Zec'in golü sonrası siyah beyazlı futbolcuların ofsayt itirazı olmuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanan Karabükspor - Beşiktaş maçında, Karabükspor'un 50. dakikada Ermin Zec ile attığı golde siyah beyazlı futbolcuların ofsayt itirazı vardı. 
 

Karabükspor - Beşiktaş maçı Ermin Zec'in golü ofsayt mı?


Spor Toto Süper Lig 20. haftasında Karabükspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçın ikinci yarısında dakikalar 50'yi gösteriyorken, Karabükspor'da Seleznyov'un pası sonrasında savunma arkasına sarkan Ermin Zec, kaleci Fabri'nin üzerinden topu aşırtarak ağlara gönderdi. 

Ermin Zec'in golü sonrasında Beşiktaşlı futbolcular yan hakeme ofsayt itirazında bulundu fakat gol kararı geçerli sayıldı. Karşılaşmanın ardından beIN Sports stüdyolarında piero ölçümlerine göre Karabükspor'da Ermin Zec'in Beşiktaş'a attığı golde 22 cm ofsaytta olduğu tespit edildi. 

(Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)

BEŞİKTAŞ KARABÜKSPOR DUVARINI GEÇEMEDİ


İkili mücadele kazanma oranlarında eşitlik yaşanırken, top kapma başarısında Karabükspor %80 başarı yakaladı. Beşiktaş top kapma başarı oranı ise %53'te kaldı. 

Hava topu kazanma yüzdelerinde %56 ile üstün gelen Igor Tudor'un öğrencileri, orta isabet oranında ise %33 ile daha iyi bir rakam elde etti. Beşiktaş'ın orta isabet oranı %22 olarak belirlendi.

Öte yandan Karabükspor Beşiktaş'ın tam 19 şutuna, sadece 5 şut ile yanıt verse de isabetli şut sayısında 4-4 eşitlik yaşandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)