comScore

beIN Sports canlı yayın, beIN Sports canlı izle (beIN Sports yayın akışı canlı İZLE)

05 Ekim 2019, Cumartesi 13:59
beIN Sports canlı yayın, beIN Sports canlı izle (beIN Sports yayın akışı canlı İZLE)

beIN Sports canlı şifresiz izlemek isteyen futbolseverler için haberimizin detayında yer alan bilgileri hazırladık. beIN Sports şifresiz yayın ve beIN Sports yayın akışı bilgileri burada.

beIN Sports canlı şifresiz izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi hazırladık. 5 Ekim Cumartesi günü beIN Sports ekranlarından yayınlanacak canlı maçları izlemek isteyen futbolseverler beIN Sports canlı izle, beIN Sports şifresiz izle, beIN Sports canlı şifresiz şeklinde aramalar yaparak Digitürk platformunda yer alan beIN Sports kanallarını canlı izleme yollarını araştırıyor. beIN Sports nasıl izlenir, beIN Sports üyesi olmak, beIN Sports izle gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

beIN Sports yayın akışı 5 Ekim Cumartesi 2019 (beIN Sports canlı izle)


beIN Sports kanallarını izleyebilmek için futbolseverlerin öncelikle Digitürk aboneliği alması gerekiyor. Eğer evinizde veya iş yerinizde Digitürk aboneliği yokse ve almak istemiyorsanız internet üzerinden yayınlanan beIN Connect veya Digiplay üyelikleri alarak beIN Sports kanallarını canlı olarak telefon, tablet veya bilgisayarlardan izleyebilirsiniz. beIN Sports kanallarını Digitürk aboneliği alarak izlemek isteyenler için abonelik sonrası spor paketlerinden de satın alınması gerekiyor. 
 

beIN Sports yayın akışı (beIN Sports'ta bugün hangi maçlar var? 5 Ekim 2019)


beIN Sports 1 ekranlarında bugün Süper Lig'den iki karşılaşma canlı yayınlanacak. 

15:00 Kasımpaşa - İH Konyaspor (C)
20:00 Gençlerbirliği - Galatasaray (C)
 

beIN Sports kanallarını izlemek ücretli mi? beIN Sports aylık parası ne kadar?


Digitürk aboneliği aldıktan sonra beIN Sports kanallarını izleyebilmek için Sporun Yıldızı paketine sahip olmanız gerekiyor. Bu paketin içeriğinde Süper Lig, İngiltere Premier Lig, İtalya Ligi, Fransa Ligi, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları yer alıyor. Sporun Yıldızı paketini 12 ay kredi kartına taksit yaptırarark 109 TL'ye satın alabilirsiniz. 12 aylık taahhütlü fiyatı 129 TL olan Sporun Yıldızı paketinin liste fiyatı ise 170 TL olarak belirlendi.
 

beIN Sports Süper Lig maçları İZLE (Süper Lig canlı şifresiz yayın)


Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran beIN Sports'u izleyebilmek için Digitürk abonesi olmanız gerekiyor. Ardından beIN Sports kanallarının içerisinde yer aldığı spor paketlerini satın almalısınız. beIN Sports kanallarını ayrıca Digiplay ve beIN Connect üzerinden üyelikler alarak da izleyebilirsiniz.
beIN SPORTS CANLI İZLE

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)