comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a Tolgay Arslan cevabı

11 Ocak 2017, Çarşamba 01:04
Beşiktaş'tan Trabzonspor'a Tolgay Arslan cevabı

Trabzonspor'da Mehmet Ekici belirsizliği sürüyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü'yle tarafların ve oyuncunun vardığı anlaşmaya rağmen Aatif'in takasa yanaşmaması süreci kilitledi.

Sarı Lacivertliler'in kamp kadrosuna almadığı oyuncuyu geri çağırmasıyla da bu kulüple ilgili ihtimaller giderek azalmaya başladı. 
 

Beşiktaş Mehmet Ekici'yi transfer edecek mi?


Mehmet Ekici konusunu bir süredir uzaktan ve sessizce takip eden Beşiktaş, Fenerbahçe konusunda yaşanan belirsizlik nedeniyle devreye girdi. Mehmet Ekici'yi takas+para formülüyle elden çıkartmayı planlayan Bordo Mavililer, Beşiktaş'tan ilk etapta Tolgay Arslan'ı istedi.
TOLGAY ARSLAN'I YENİDEN İSTEDİLER

İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde görevde olan Yanal'ın ısrarla kadrosunda görmek istediği ancak uzun tartışmaların sonrasında transferini gerçekleştiremediği Tolgay'ı yeniden talep ettiği ortaya çıktı.

Trabzonspor, Tolgay dışında Kerim Frei ve Olcay konusunda da girişimlerde bulundu. Siyah Beyazlılar Tolgay için olumsuz cevap verirken, Frei'da da anlaşma sağlanamadı. 

Bordo Mavililer'in bonservisiyle istediği Olcay'la ilgili görüşmeler ise devam ediyor
 

Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferinde bonservis teklifi


Fenerbahçe kulübü Mehmet Ekici transferinde takas yoluyla Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmeyen Aatif'i tekrar Antalya'ya kampa çağırdığı iddia edildi.

TRT Spor'da Ersin Düzen'in aktardığı bilgiye göre; Fenerbahçe kulübü, Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmeyen ve tesislerde çalışmayı dahi göze alan Aatif'i yeniden Antalya'ya kampa çağırıp Mehmet Ekici transferi için Trabzonspor'a bonservis teklifinde bulunacak. Ekici konusunda oldukça ısrarlı olduğu belirtilen Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde bonservis yoluyla bu transferi bitirmeye çalışacağı ifade edidi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)