comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Mehmet Ekici ve forvet transferiyle ilgili flaş açıklama

11 Ocak 2017, Çarşamba 18:13
Beşiktaş'tan Mehmet Ekici ve forvet transferiyle ilgili flaş açıklama

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil Mehmet Ekici, Ersan Gülüm ve golcü transferine dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. 

Siyah beyazlıların gündeminde olan Ersan Gülüm ve Mehmet Ekici hakkında konuşan Ahmet Ürkmezgil, golcü transferiyle ilgili de şaşırtan ifadeler kullandı. Radyospor'a konuşan Ahmet Ürkmezgil'in açıklamaları şu şekilde:


Beşiktaş'ın forvet ve golcü transferinde son dakika gelişmesi


Siyah beyazlıların genel sekreteri Ahmet Ürkmezgil, taraftarların merakla beklediği forvett transferiyle ilgili şaşırtan ifadeler kullandı. Ürkmezgil, "İlla forvet olacak diye bir şart, kural yok. Forvetleriimiz var. Talisca da geldi. Başkanımızdan çıkardığımız şeyler bunlar. Ama kesin bir bilgim yok. Olcay kampta gayet iyiydi. Gözden çıkarıldığı iddia edilen çocuklarımız Aras, Kerim ve Olcay da çok iyiydi. Veli de aynı şekilde iyiydi. Şu anda Veli idmana çıkıyorsa takımdadır. Ama yarın ne olacağı belli olmaz.” diye konuştu. 
"MEHMET EKİCİ İLE ANLAŞMA ZEMİNİMİZ YOK."

Fenerbahçe'nin de ilgilendiği Mehmet Ekici ile ilgili anlaşma zeminlerinin olmadığını söyleyen Ahmet Ürkmezgil, Ersan Gülüm ile alakalı olarak ise, "Hiçbir fikrim yok transferle ilgili. Başkanımız ya da diğer yönetici arkadaşlarla konuşmuş olabilir. Tabi iyi futbolcu ve herkes ister." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)