comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Mehmet Ekici için Trabzonspor'a yeni transfer teklifi

10 Ocak 2017, Salı 00:18
Beşiktaş'tan Mehmet Ekici için Trabzonspor'a yeni transfer teklifi

Beşiktaş, Mehmet Ekici transferinde Trabzonspor'a yeni teklifini sundu ve cevap bekliyor. Trabzonspor ve Beşiktaş arasında Mehmet Ekici transferiyle ilgili son gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Mehmet Ekici transferinde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki yarış kıyasıya devam ediyor. 


Beşiktaş'ın Mehmet Ekici transferinde son durum


Ara transfer döneminde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Mehmet Ekici savaşı sürüyor. Aatif'in Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmemesinin ardından Faslı futbolcuyu Antalya'ya kampa çağıran ve Mehmet Ekici için bordo mavili kulübe bonservis teklif edecek olan Fenerbahçe'ye karşılık Beşiktaş'ın yeni teklifi ortaya çıktı. 

Siyah beyazlılar, Mehmet Ekici transferini bonservis ödemeden çözmenin formülünü ararken, Trabzonspor'a yapılan son teklif Ekici'ye karşılık Olcay'ı verip, bunun yanı sıra sezon sonuna kadar yıldız futbolcunun Trabzonspor'da oynamasına izin verilmesi yönünde. Bordo mavili kulüpten bu teklife henüz bir cevap gelmedi. 
BEŞİKTAŞ'TAN OLCAY ŞAHAN'A İZİN ÇIKTI

Beşiktaş'ta Olcay Şahan'la yollar ayrılıyor. Trabzonspor'un istediği Olcay Şahan için Beşiktaş Yönetimi'nden onay çıktı. Kulüp, Şenol Güneş'in onayı sonrası Olcay'a ‘Trabzonspor'a gidebilirsin' dedi. İki kulüp Olcay'ın satışı konusunda anlaşma noktasına geldi. 

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a transferi konusunda onay çıkan Olcay Şahan, bir kaç gün içinde nihai kararını verecek. Kulüp kaynakları, Olcay'ın büyük ihtimalle Trabzonspor'a gideceğini ve resmi imzaların önümüzdeki hafta içinde atılacağını kaydettiler.

Mehmet Ekici bu sezon Trabzonspor formasıyla bu sezon 19 resmi maçta forma giyerken, 3 gol attı, 1 asist yaptı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)