comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan 'korsana hayır' uyarısı

23 Eylül 2016, Cuma 19:11
Beşiktaş'tan 'korsana hayır' uyarısı

Beşiktaş yönetimi Galatasaray derbisi öncesi 'korsana hayır' uyarısı yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi Galatasaray derbisi öncesi Vodafone Arena'da korsan ürün satanlara karşı uyarı metni yayınladı. 

İşte Beşiktaş kulübünden yapılan açıklama:
KORSANA HAYIR...

Beşiktaş'ımıza gönül veren değerli traftarlarımız. Büyük gün geldi çattı. Yarın akşam yeni yuvamızda ilk derbi heyecanını hep birlikte yaşayacağız. Bu büyük heyecan için stadımız Vodafone Arena hazır. Bizler de hazırız. 

Yönetim olarak Beşiktaş'ın tüm haklarını savunacağımıza dair verdiğimiz söz gereği korsan ürün ile ilgili mücadelemiz her geçen gün daha büyük bir titizlik ve dikkatle devam etmektedir. Bu mücadele kapsamında yarın oynanacak derbi maçı öncesinde stat çevresinde korsan ürün satan, satışına aracılık eden ve alan kişillerle ilgili hukuki ve cezai işlem yapılacaktır. 

Kulübümüz sizden gelen önerilerle, lisanslı ürünlerle ilgili çalışma başlatmıştır. Bu vesileyle, her bütçeye hitap eden ürünler çok yakında sizlerin beğenisine sunulacaktır. Bu sebeple büyük taraftarımızı, korsan ürün satarak kulübümüz üzerinden emek hırsızlığı yapan bu kişilere itibar etmeyerek, stadamızda ve stat çevresinde lisanslı ürünlerden alarak kulübümüze destek olmaya, formamıza ve armamıza sahip çıkmaya devam ediyorum. 

AV. ŞAFAK MAHMUTYAZICIĞLU

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.