comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Hürriyet'e sert yanıt! Tosic'in eşi...

20 Eylül 2016, Salı 00:21
Beşiktaş'tan Hürriyet'e sert yanıt! Tosic'in eşi...

Beşiktaş'tan özür dileyen Hürriyet'e, Ozan Tufan ve Jelena Karleusa hakkında örf ve adetlere aykırı olan içerikli haberle ilgili sert yanıt geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ardından Hürriyet'in "Ozan Tufan ve Tosic'in eşi Jelena Karleusa hakkında örf ve adetlere aykırı içerikli "Ozan bey" diyeceksiniz caps paylaşımına sert yanıt geldi. 

İŞTE BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN AÇIKLAMA
Henüz geçtiğimiz hafta Beşiktaş-Benfica maçında taraftarımız ve spor kamuoyunun haklı tepkisini alan hürriyet.com.tr maç ile ilgili haberde geçen ve kullanılan ifadeler nedeniyle Beşiktaş Kulübü ve Büyük Beşiktaş taraftarından özür dilemiş; olayın tamamen servis alınan ajanstan kaynaklandığını belirtmiştir..

Kulubümüz haberde kabul edilemez ifadelere rağmen özürü ve mazereti samimi kabul edip, herhangi başka bir değerlendirme ve eylemde bulunmamıştır..

Ancak hurriyet.com.tr bu defa sadece camiamıza değil, kadına yönelik ayrımcılığa, aile değerlerine, rakip takım taraftarları arasında kin ve nefret uyandırmaya, Doğan Yayın İlkeleri'ne açıkça aykırı olacak şekilde ve bir futbolcumuzun eşi üzerinden ahlaki değerlere dönük, tarafımızca hiçbir şekilde asla kabul edilemez, çok ucuz ve seviyesiz bir yayınla, o capsi yayınlamıştır.

Bu bağlamda Hürriyet'in kurumsal olarak kendi ilkeleri ile çelişen bu yayını yapan ve editöryal sorumluluğu bulunan kişilere dönük yasal ve mesleki etik çerçevesinde yaptırım uygulamaması halinde bütün kurumsal ilişkilerimizi bitireceğimizi, yasal bütün haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı Kamuoyuna duyururuz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.