comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması

30 Eylül 2016, Cuma 16:29
Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, Gökhan Töre ve Mario Gomez ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaşta istifa eden ve bir süre sopnra yeniden göreve başlayan yönetici Erdal Torunoğulları önemli açıklamalarda bulundu. Gökhan Töre'nin yeniden döneceği iddialarıyla ilgili konuşan Torunoğulları, "Gökhan Töre bizim oyuncumuz. Her zaman geri dönme ihtimali var" dedi.

"GÖKHAN TÖRE GERİ DÖNEBİLİR"
Radyospor'a konuşan Erdal Torunoğulları, "Gökhan Töre bizim oyuncumuz. Her zaman geri dönme ihtimali var. Dönmek isterse de bizim oyuncumuz zaten, döner. Hocamız eğer ihtiyaç duyarsa Ocak ayı için Gökhan Töre ile konuşuruz. Fakat bunlar için henüz çok erken" ifadelerini kullandı.

"ISLAK İMZALARI BEKLİYORUZ"

Mario Gomez konusunda da konuşan Torunoğulları, "Haziran ayında Gomez ile anlaşabilseydik bu işi bitirirdik. Ona kim akıl verdiyse yanlış yönlendirdi. O da pişmandır. Gomez yaptıklarıyla konuşuluyor. Güzel şeyler yapmış demek ki. Ama Aboubakar da güzel işler yapacaktır. Cenk de var. Gomez konusunda ıslak imzaları bekliyoruz. Bunları göndermek zorundalar. Bildiğimiz bazı şeyler var" dedi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.