comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Gökhan İnler yalanlaması

14 Şubat 2017, Salı 17:47
Beşiktaş'tan Gökhan İnler yalanlaması

Beşiktaş yönetimi bugün basında yer alan Gökhan İnler Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor haberlerine yalanlama getirdi.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi bugün basında yer alan Gökhan İnler Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor haberlerine yalanlama getirdi.


Beşiktaş Kulübünden Gökhan İnler açıklaması
 

''Kulübümüzden Açıklama

Bugün basında yer alan, 'futbolcumuz Gökhan İnler'in Japonya ve Çin'den teklifler aldığı, ayrılma isteğini Başkanımız Fikret Orman'a ilettiği ve beklemediği bir yanıt aldığı' şeklinde yansıtılan haberler bütünüyle asılsızdır.

Beşiktaşımız'ın başarısı için tüm oyuncularımız gibi özverisini sergileyen, takımımızın önemli bir parçası olan Gökhan İnler, örnek sporcu kişiliğiyle de takdiri hak eden bir isimdir.

Bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla, 

Beşiktaş JK''

Beşiktaş Kulübünün yalanladığı söz konusu haber;


Sezon başında İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City'den transfer edilen Gökhan İnler, Beşiktaş'tan fazla süre alamadığı gerekçesi ile ayrılmak istiyor.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre son 5 lig karşılaşmasında sadece 15 dakika süre görev alabilen Gökhan İnler, Başkan Fikret Orman'a takımdan ayrılmak istediğini belirtti.
 

Gökhan İnler'den ayrılık iddialarına yalanlama

İ
şte Gökan İnler'in sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama:


 

Gökhan İnler, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


''BONSERVİS BEDELİNİ GETİRMEN GEREKİR''

Japonya ve Çin'den teklifler aldığını belirten Gökhan İnler, Başkan Fikret Orman'dan baklemediği bir yanıt aldı. Fikret Orman'ın Gökhan İnler'e, "Bize bedelsiz olarak geldin, ayrı şekilde ayrılmak istiyorsun ama buna izin veremem. Saha her türlü yardımı yaparım fakat gitmek istiyorsan 2 milyon Euro bonservis bedeli getirmen gerekir" dediği öğrenildi.

Gökhan İnler'in bu durumdan rahatsız olduğu ve sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılmak için planlar kurduğu öğrenildi. Gökhan'ın birkaç kulüple görüştüğü öne sürüldü.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)