comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Erkan Zengin sürprizi - Transfer Haberleri

03 Mayıs 2016, Salı 10:00
Beşiktaş'tan Erkan Zengin sürprizi - Transfer Haberleri

Trabzonspor ile yollarını ayıran Erkan Zengin için Beşiktaş'ın devreye girdiği iddia edildi.

FutbolArena - Trabzonspor ile sözleşmesini fesh eden Erkan Zengin için Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ın da devreye girdiği öne sürüldü. Siyah beyazlı idarecilerin öncelikle Trabzonspor ile görüştüğü ve bordo mavililerin de bu teklife sıcak baktığı ifade edildi.
 

Beşiktaş, Erkan Zengin'i transfer edecek mi?


Fanatik'in haberine göre; Tecrübeli futbolcuyla olan sözleşmelerini karşılıklı olarak fesh etme kararı alan ancak bu işlemi yürürlüğe koymayan Trabzonspor Yönetimi'nin, Beşiktaş'tan gelen bu isteğe olumlu baktığı bildirildi. Yeni dönemde alternatifli bir ekip yaratmak için 30 yaşındaki futbolcunun peşine düşen Siyah-Beyazlılar'da ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin, bu ismi Trabzonspor'la olan yakın ilişkilerini kullanarak sembolik bir rakama bitirebileceği konuşuluyor.
 
266374-haber

Bordo-Mavililer'den ayrılık kararı alması sonrasında Erkan Zengin'i radarına alan Galatasaray'ın bu futbolcu için menajeri aracılığıyla nabız yokladığı ancak resmi olarak bir girişimde bulunmadığı belirtildi. Bu sezon Trabzonspor formasıyla çıktığı 25 lig maçında 3 gol ve 3 asistlik performans sergileyen İsveçli sol açığın da kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceği ifade edildi.     

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!