comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Caner Erkin açıklaması! TFF'ye çağrı

25 Ekim 2016, Salı 16:40
Beşiktaş'tan Caner Erkin açıklaması! TFF'ye çağrı

Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan Caner Erkin ile ilgili açıklama yapıldı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Antalyaspor ile oynadığı maçta sakatlanan ve aşil tendonu koptuğu için ameliyat olan Caner Erkin ile ilgili resmi siteden açıklama yapıldı. Siyah beyazlı kulüp, yıldız oyuncuya Milli Takım kampında herhangi bir tedavi uygulanıp uygulanmadığını TFF'ye sorduğu belirtildi.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama: 
"30 Eylül 2016 tarihinde oyuncumuz Caner Erkin'in A Milli Takım aday kadrosunda olmadığı öğrenilince, oyuncumuzun birkaç haftadır süre gelen sol aşil tendon ağrısı (tendinit) nedeniyle, teknik heyet ve sağlık ekibinin ortak kararıyla 1 Ekim 2016 Cumartesi akşamı oynanan Çaykur Rizespor -Başiktaş maçı sonrası soyunma odasında oyuncunun sol aşil tendon kılıfı içerisine kendi kanından alınan trombosit hücre (PRP) injeksiyonu yapılmış olup, 4-5 gün ile 1 hafta dinlendirilmesi planlanmıştır.

Ertesi gün oyuncumuz ani bir karar ile A Milli Takım aday kadrosuna dahil edilince, A Milli Takım teknik heyeti ve Sağlık ekibi, oyuncumuza yapılan tedavi ve tedavi planlaması hakkında ivedilikle bilgilendirilmiştir.

Oyuncumuzun başarılı geçen ameliyat sonrası tedavi süreci başlamış olup; TFF Sağlık Kurulu ve A Milli Takım Sağlık Heyeti'ne oyuncumuza Milli Takım sürecinde (varsa) yapılan tedaviyle ilgili kulübümüze detaylı bilgilendirme yapılması için resmi başvuru yapılmıştır.

Saygılarımızla"

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.