comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Arjen Robben hamlesi - Transfer Haberleri

12 Mayıs 2016, Perşembe 10:33
Beşiktaş'tan Arjen Robben hamlesi - Transfer Haberleri

Beşiktaş'ın gelecek sezon için Arjen Robben ile transfer görüşmesi yaptığı iddia edildi. Beşiktaş, Robben'i transfer mi edecek? Son dakika Beşiktaş transfer haberleri.

FutbolArena - Süper Lig'de şampiyonluğa çok yaklaşan ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaş, bir yandan da transfer çalışmalarına devam ediyor. Siyah beyazlıların, büyük bir bomba patlatmaya hazırlandığı ve bu doğrultuda Arjen Robben ile görüştüğü öne sürüldü.
 

Beşiktaş, Arjen Robben'i transfer edecek mi?


Fanatik'in haberine göre; Hollanda'da iş yapan, fabrikaları olan çok saygın bir aileye mensup Erdal Torunoğulları'nın yakın zaman önce yine hatırı sayılır aracılar vasıtasıyla bu kez Robben'in kendisiyle masaya oturduğu bildirildi.
 
270674-haber

Görüşme Robben'in evinde ve son derece sıcak bir ortamda geçti. Beşiktaşlı yönetici, adım adım gelen şampiyonluk ve dolayısıyla Şampiyonlar Ligi, yeni stat, yeni yıldızlar ve cazip sözleşme teklifini bir kez daha aktardı. İlk etapta, “Gündemimizde yok” diyen Robben ailesinin son görüşmede Türkiye fikrine hayli sıcak bakmaya başladığı ifade edildi. Torunoğulları'nın son buluşmada sezon sonu için bir randevu daha aldığı ve şampiyonluğun resmen ilanından sonra tekrar Robben ile görüşmek için soluğu yurt dışında alacağı kaydedildi. Bu görüşmede Hollandalı futbolcudan net bir yanıt gelmesi bekleniyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!