comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Veli Kavlak krizi! 'Beşiktaş'ın askeriyim'

02 Ocak 2017, Pazartesi 09:49
Beşiktaş'ta Veli Kavlak krizi! 'Beşiktaş'ın askeriyim'

Beşiktaş'ta sakatlığını atlatan Veli Kavlak'ın gönderileceğini öğrenmesi krize neden oldu. Son dakika Beşiktaş haberleri.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezondan bu yana sakatlıklardan kurtulamayan Veli Kavlak, son olarak omuzundan ameliyat olmuş ve sözleşmesi 6 aylığına dondurulmuştu. Sakatlığını atlatan oyuncunun yeniden forma giymek için çalışmalara başladığı ifade edilirken, teknik heyetin kararı futbolcuyu şoke etti.


Beşiktaş, Veli Kavlak'ı gönderecek mi?


Sabah'ın haberine göre; Beşiktaş teknik heyetinin, Almanya'da geçirdiği son ameliyatın ardından 4 aylığına mukavelesi dondurulan Veli Kavlak hakkında aldığı karar krize neden oldu.

Kararı sportif direktör Ali Naibi, "Kendine oynayabileceğin bir takım bul" sözleriyle iletirken, yıldız futbolcunun cevabı ise "Sakatlığım yanlış operasyonlar nedeniyle uzadı. Hiçbir hatam yok. Artık iyileştim, kalmak ve Antalya kampına katılmak istiyorum" oldu. Ancak, geri adım atmayan yönetim, yıldız futbolcuya, "Kampa katılabilirsin ancak sonrasında kiralanmaya ya da kadro dışı kalmaya hazır ol" mesajını gönderdi. Veli'nin yakın çevresine ise "Bu benim için bir onur mücadelesi haline geldi. Beşiktaş'ın askeriyim ve Vodafone Arena'da bunu göstermek istiyorum" diye serzenişte bulunduğu öğrenildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)