comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Tamer Tuna'dan şampiyonluk sözleri

10 Şubat 2017, Cuma 21:53
Beşiktaş'ta Tamer Tuna'dan şampiyonluk sözleri

Beşiktaş'da yardımcı antrenör Tamer Tuna, Karabükspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig 20. haftasında deplasmanda Karabükspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından Şenol Güneş'in cezası nedeniyle yardımcı antrenör Tamer Tuna yayıncı kuruluşa konuştu. 

"HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ."
"Üzgünüz. 3 puan kaybetti. Hedeflediğimiz bir yol var ve bu yolda tüm maçları kazanmak zorundayız. Bugün kaybettik ama hedeflerimizden sapmadan yolumuza devam edeceğiz. Bugün burada 3 puan bıraktık. Ancak biz bu hedefe sezon sonunda ulaşarak inşallah şampiyonluğa ulaşacağız."

"BİZ GÜCÜMÜZÜ BİLİYORUZ."

"Güçlü özelliklerimizi bu maçta ortaya koyamadık. Rakibe bir şey söylemek istemiyorum ama atak ve hücuma çıkışlarda biraz daha arzulu, istekli olabilirdik. Bu bizim güçlü yanımızdı. Çok orta yaptık, hücum bölgesine fazla gittik ama istekli olamadık. Biz gücümüzü biliyoruz. Devam edeceğiz."

"PLANLARIMIZ VARDI AMA..."

"Oyuna çok detaylı girmek istemiyorum. Teknik olarak buradayım. Bu yüzden detaylara girmek istemiyorum. Oyun anlamında zaten maçtan önce planladıklarımız vardı. Her türlü senaryoyu hazırladık ama etkinliğimizi ve gücümüzü tam anlamıyla ortaya koyamadık."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"