comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Mehmet Ekici transfer defteri kapandı

04 Ocak 2017, Çarşamba 00:21
Beşiktaş'ta Mehmet Ekici transfer defteri kapandı

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Mehmet Ekici için devreye giren Beşiktaş'ın bordo mavili yönetimle yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç çıkmadı. Mehmet Ekici'nin Beşiktaş'a transferiyle ilgili son gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve ara transfer döneminde Fenerbahçe'nin ısrarla istediği Mehmet Ekici için Beşiktaş yönetimi Trabzonspor ile yaptığı görüşmelerin ardından olumlu sonuç alamadı. 


Mehmet Ekici'nin Beşiktaş'a transferi


Fenerbahçe'nin ısrarla istediği ve Beşiktaş'ın da devreye girip Trabzonspor ile görüşmelerde bulunduğu Mehmet Ekici transferinde bordo mavilili yetkililer Ekici'ye karşılık Beşiktaş'tan Olcay ve Tolgay'ı istedi. Trabzonspor'un bu talebi karşısında Beşiktaş yönetimi ise "Biz bu oyuncuları bırakmak istemiyoruz ama eğer siz ikna edebilirseniz tekrar görüşürüz." yanıtını verdi. 
 

Trabzonspor, Beşiktaş'tan Tolgay Arslan ve Olcay Şahan'ı istedi


Trabzonspor yönetiminin Mehmet Ekici'ye karşılık Beşiktaş'tan istediği Olcay Şahan ve Tolgay Arslan konusunda siyah beyazlıların ilk cevabı olumsuz olurken, yine de Trabzonspor'a verilen "İkna edebilirseniz tekrar konuşuruz." yanıtının ardından bordo mavili yetkililer harekete geçti. Ancak Olcay Şahan ve Tolgay Arslan'ın Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmemelerinin ardından Beşiktaş'ta Mehmet Ekici defteri büyük oranda kapandı. 

FENERBAHÇE'YE ÇOK YAKIN
Mehmet Ekici'yi kadrosuna katma konusunda oldukça ısrarlı olan Fenerbahçe'nin bu transferi önümüzdeki günlerde bitirmesi bekleniyor. Eğer son dakikada büyük bir pürüz olmazsa Trabzonsporlu futbolcu sezonun ikinci yarısında Fenerbahçe forması giyecek.  

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)