comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Eto'o ve Mitrovic isyan ettirdi

07 Ocak 2017, Cumartesi 22:16
Beşiktaş'ta Eto'o ve Mitrovic isyan ettirdi

Beşiktaş'ın Mitrovic transferinin ardından Eto'o'nun Antalyaspor'da kalacak olması Turgay Demir'in siyah beyazlılara büyük eleştiri getirmesine sebep oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Rijeka'dan transfer ettiği stoper Matej Mitrovic kamuoyunda farklı düşüncelere sebep olurken, Eto'o transferinin de gerçekleşmemesinin ardından gazeteci Turgay Demir, A Spor'da siyah beyazlıların transfer politikasını eleştirdi. 

ETO'O'YU SEZON BAŞINDA ALSAYDIN NAMAĞLUP LİDERDİN."
"Ben daha önce de söyledim. Seni stoper değil, santrfor şampiyon yapar. Beşiktaş daha santrfor almadan 4.2 milyon euro'ya stoper transfer etti. Bunu aklım almıyor. Beşiktaş bu saatten sonra Güney Amerika'dan forvet bulur. 1 numaralı ihtiyacı forvet çünkü. B planın olması lazım. Eğer Eto'o'yu sezon başında alsaydın şu anda namağlup liderdin. Benfica'yı da yenerdin. Şampiyonlar Ligi'nde gruptan da çıkardın." 

"DUA EDİN MITROVIC İYİ ÇIKSIN."

"Kim gol atacak? Mitrovic mi? Quaresma sağdan kestiğinde Mitrovic mi golü yapacak? Yani bu yaptığınız şuna benziyor, masada ekmek yok ama siz masaya vazo koyuyorsunuz. Ayrıca dua edin, Mitrovic iyi çıksın. Oynadığı zaman ağzımızı açık bıraksın. 4.2 milyon euro az para değil. Ancak dediğim gibi politika yanlış. "

"BİZ GİTTİK TORNAVİDA ALDIK."

"Ekmek gibi, su gibi forvete ihtiyacın varken önce stoper alıyorsun. Önce golcü al, sonra git istersen 5 stoper al. Vida'yı al, biz gittik tornavida aldık."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)