comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Babel ve Gökhan Gönül sakatlandı

16 Ocak 2017, Pazartesi 21:18
Beşiktaş'ta Babel ve Gökhan Gönül sakatlandı

Beşiktaş, Osmanlıspor maçının ikinci yarısında üst üste sakatlıklar yaşadı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 17. hafta mücadelesinde Osmanlıspor deplasmanına çıkan Beşiktaş'ta Ryan Babel ve Gökhan Gönül üzüntüsü yaşandı.

BABEL VE GÖKHAN GÖNÜL'ÜN SAKATLIĞI CİDDİ Mİ?
Osmanlıspor maçının 65 dakikasındaki bir pozisyonda sakatlık yaşayan Gökhan Gönül, durumunun ciddi olması nedeniyle oyuna devam edemedi. Şenol Güneş tarafından kenara alınan başarılı oyuncunun yerine Andreas Beck oyuna dahil oldu.

Ardından dakikalar 79'u gösterdiğinde bu sefer sakatlık yaşan Ryan Babel oyundan çıkmak zorunda kaldı. Beşiktaş yeni transferi Ryan Babel'in 2. Süper Lig kariyeri sakatlıkla başlarken, yerini Kerim Frei'a bıraktı.

Beşiktaş kulübü sağlık ekibinin kontrolü altına alınan Ryan Babel ve Gökhan Gönül için yetklili isimlerden açıklama yapılması bekleniyor.
 

Ryan Babel ve Gökhan Gönül'ün sakatlıkları hakkında bilgi


Beşiktaş'ta Ryan Babel ve Gökhan Gönül, Osmanlıspor maçının ardından sakatlıkları hakkında konuştu. 

Gökhan Gönül: "Dizime darbe geldi. Dakikalar ilerledikçe ağrım devam etti ve çıkmam gerekiyordu. Çok uzun süreceğini zannetmiyorum. Hoca görev verirse önümüzdeki Alanyaspor maçında oynayabileceğimi düşünüyorum."

Ryan Babel: "Pozisyonda bileğim döndü, fazla şişmedi ve kötü görünmüyor ama kesin şeyleri kontrolleri yaptırdıktan sonra söyleyebileceğiz."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)